Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Važiuoklė
 
 

Važiuoklė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-11-03 39
Kaip gaminamos važiuoklės detalės, pamatysi ne kasdien. Pavyzdžiui, amortizatoriaus spyruoklė. Panašiu principu liejamos, ko gero, daugelis spyruoklių. Amortizatoriaus spyruoklė išsiskiria tuo, kad ji – masyvi. Pasirodo, jos sukamos iš iki raudonumo įkaitinto metalo strypo. Ne mažiau stebina ir tai, kad spyruoklės sukimo procesas automatizuotas mažiau nei galėtų atrodyti. Žinoma, didžiąją dalį darbo atlieka automatai, tačiau žmonių indėlis gamybos procese yra nepamainomas.
(5) 2015-02-27 6
Kai trūksta kokio varžtelio, gali nutikti įvairiausių dalykų. Pavyzdžiui, netrukus galite pasigesti... savo automobilio rato. Arba netikėtai sulaukti sankcijų – už apgadintą svetimą turtą ar sužalotą sveikatą. Žinoma, tikimybė, kad į jūsų vairuojamą automobilį iš niekur staiga atskries tokia "riedanti bomba" – galbūt mažesnė už tikimybę, kad į jūsų automobilį trenks žaibas. Ir vis dėlto... Šioje vaizdo medžiagoje tokių incidentų užfiksuota ne vienas ir ne du.
(1) 2015-01-26 14
Turbūt daugelis skaitytojų atsakys, jog tam naudojama atsarginė padanga, kas čia per klausimas iš vis? O jei neturite atsarginės? Arba nenorite gaišti laiko ją keisdami? Pasirodo, išeičių yra, kad ir absoliučiai neįtikėtinų. Štai kokią išeitį surado rusai - vietoj padangos - rogutės!

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos