Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Veidrodinių fotoaparatų naujienos
 
 

Veidrodinių fotoaparatų naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-24 2
Apie „EISA“ skelbiamus apdovanojimus geriausiems fotoaparatams jau rašėme ne vieną straipsnį, tačiau šis fotoaparatas turbūt apjungia visų prieš tai aprašytų įrenginių geriausias savybes.
(8) 2016-05-06 21
Apie neseniai „Huawei“ pristatyto išmaniojo telefono „P9“ dvigubos „Leica“ kameros struktūrą ir galimybes diskutuojama iki šiol. Visus atsakymus į klausimus, kaip veikia fotografavimas išmaniųjų telefonų kameromis, atsako bendrovė „Huawei“ ir pateikia „P9“ bei „Leica M“ kameros atvaizdavimo galimybių palyginimą.
(7) 2016-02-04 24
„Canon“ pristatė savo geriausią profesionalų veidrodinį fotoaparatą EOS-1D X Mark II. Fotoaparatas patobulintas visais aspektais, įskaitant spartų fotografavimą, naują fokusavimo technologiją „Al Servo AF III+“ ir sistemą, kuri leidžia filmuoti 4K raiška iki 60p kadrų dažniu. Dėl didelio ISO diapazono šiuo fotoaparatu galima fotografuoti praktiškai visiškoje tamsoje.
(0) 2016-01-23 12
Vokietijos optikos bendrovės „Leica“ fotoaparatai daugiausia yra įvaizdžio produktai, kitaip sakant prestižiniai.
(7) 2015-02-10 -6
Stebime neįtikėtiną reiškinį – nors telefonų kameros vis gerėja, žmonės vėl pradėjo pirkti fotoaparatus. Tai pajutę gamintojai siūlo vis daugiau kokybiškų aparatų tiems, kurie, paragavę fotografijos telefonu, pajuto apetitą padaryti ką nors geriau. Todėl tikime, kad ir jums įdomu, kaip naujasis „Olympus“ sugeba su 16 mln. tšk. jutikliu padaryti 40 mln. tšk. raiškos nuotraukas ir kokį begemoto dydžio jutiklį į savo naują 3500 eurų kainuojantį fotoaparatą įdėjo „Canon“.
(10) 2013-09-16 2
„Canon“ praneša, kad EOS-1D C, skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, sukurtas taip, kad juo būtų galima filmuoti, buvo išbandytas pagal Europos transliuotojų sąjungos (angl. European Broadcasting Union (EBU)) standartus, taikomus fiksuojant HD raiškos turinį. Pagal nepriklausomą EBU testavimo metodologiją nustatyta, kad EOS-1D C yra pirmasis pasaulyje skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, išgaunantis pakankamai aukštą vaizdo kokybę, kad jį būtų galima naudoti kaip filmavimo priemonę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos