Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Veiksmo žaidimai
 
 

Veiksmo žaidimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-08-02 42
Tiems, kurie mėgsta strateginius stalo žaidimus, o tuo pačiu ir Lietuvos istoriją – geros naujienos, nes „Mythic Games“ neseniai paskelbė, kad šių metų rudenį pasirodys prancūzų kurto „Time of Legends: Joan of Arc“ žaidimo papildymas, kuriame susirungs kryžiuočiai ir lietuviai.
(0) 2017-01-24 10
„Resident Evil 7: Biohazard“ – naujausias „Capcom“ kompanijos žaidimas, kuris papildo daugiau nei 20 metų besitęsiančią siaubo žaidimų frančizę. Ši serija laikoma siaubo-išlikimo žaidimų žanro pradininke ir turi milžinišką gerbėjų ratą visame pasaulyje. Pirmieji trys „Resident Evil“ žaidimai apibrėžė šio žanro ypatybes – šiurpią slegiančią atmosferą, painius galvosūkius ir ypač ribotas šovinių ir gyvybių atsargas.
(0) 2016-02-13 -8
„Hitman“ bus epizodinio tipo žaidimas, o pirmasis epizodas mus visus pasieks kovo 11 dieną. Iki žaidimo pristatymo liko mėnuo, bet jau galime pasitikrinti ar mūsų turima „geležis“ atitinka bent minimalius reikalavimus, kurie yra pakankamai nemaži.
(0) 2015-10-06 10
Prisiekusiems „Mad Max“ frančizės gerbėjams 2015 – ieji buvo išties ypatingi. Vasarą sulaukėme naujo, vizualiai įspūdingo kino filmo pastatymo, o štai rudenį - ir daug žadančio to paties pavadinimo žaidimo. Tiek metų stebėję akiplėšišką, bet tuo pat metu kilniaširdžius Makso žygdarbius, pagaliau galime jų imtis patys!
(10) 2015-09-11 19
Šiais laikais yra daugybė skirtingų kelių į praturtėjimą. Sparčiai populiarėjantis būdas yra nusipirkti galingą asmeninį kompiuterį, išmokti gerai strateguoti, surinkti komandą ir laimėti tarptautinį „Dota 2“ turnyrą, kurio prizinis fondas vien šiais metais buvo aštuoniolika milijonų dolerių.
(2) 2015-07-04 10
XX a. paskutinio dešimtmečio kartos atstovai ir vyresni, kuriems tuomet nusišypsojo laimė turėti asmeninį kompiuterį, su nostalgija prisimena tuometinį žaidimų paleidimo būdą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos