Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vėjo energijos potencialas
 
 

Vėjo energijos potencialas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-05-06 0
Nuo 1994 metų pasaulyje gegužės 3 dieną minima Saulės diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į saulės energijos galimybes. Lietuvos energetikų instituto (LEI) Atsinaujinančių energijos šaltinių laboratorijos vadovas Mantas Marčiukaitis pripažįsta, kad Saulės dienos energetikai bei šios srities mokslininkai nemini, tačiau nuo pasaulio praktikos populiarinant šios energijos rūšies panaudojimo galimybes stengiasi neatsilikti.
(21) 2013-05-02 0
Ar galite įsivaizduoti, kad švari ir atsinaujinanti energija beveik visiškai aprūpina didelę elektros tiekimo grandinę? Tai gali atrodyti kaip tolima svajonė, bet didelė dalis atliktų studijų atskleidžia, kad 100% atsinaujinančios elektros energijos tiekimas yra galimas jau įdiegus šiandienines technologijas.
(1) 2013-03-05 0
Harvardo universiteto mokslininkai atliko tyrimą, kurio rezultatai rodo, kad didelių vėjo jėgainių parkų galios potencialas gali būti pervertintas bei jos didinimas gali turėti įtakos klimato kaitai.
(2) 2013-03-05 0
Pernai metais Kinija iš vėjo energijos gavo 2 procentais daugiau energijos nei iš branduolinių jėgainių. Šalies atsinaujinančios energijos pramonės asociacija teigia, kad vėjo jėgainių galia kasmet auga apie 80 procentų – 2015-aisiais Kinijoje tikimasi iš vėjo jėgainių į tinklus tiekti 100 000 megavatų elektros energijos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos