Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vėjo jėgainės Baltijos jūroje
 
 

Vėjo jėgainės Baltijos jūroje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-07-20 23
Siekiant valstybės strateginių tikslų atsinaujinančioje energetikoje ir tam išnaudoti jūrinio vėjo potencialą Baltijos jūroje, Energetikos ministerijos užsakymu Klaipėdos universiteto mokslininkai atliko išsamią jūrinio vėjo plėtros Baltijos jūroje analizę.
(1) 2018-03-29 30
Norvegijos naftos ir dujų milžinė „Statoil“ visai neseniai pranešė apie pasirašytą susitarimą su „Polenergia“, kuriame numatyta, kad „Statoil“ prie dviejų jūrinių vėjo jėgainių parkų vystymo, kurių bendra galia sieks 1,2 GW, prisideda 50 %.
(2) 2017-08-23 37
Kitąmet šimto penkiasdešimt metų jubiliejų minėsiantis Danijos Esbjergo uostas yra vienas didžiausių vėjo jėgainių uostų Europoje. Užkariavę Šiaurės jūros rinką danai gręžiasi ir į Baltijos jūrą.
(9) 2015-11-29 4
Lapkričio 26 d. Energetikos ministerija parengė Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pakeitimo projektą. Šiuo projektu siekiama nustatyti, kad konkursas statyti ir eksploatuoti vėjo elektrines Lietuvos Respublikos teritorinėje jūroje ar išskirtinėje ekonominėje zonoje būtų organizuojamas tik atlikus tyrimus ir Vyriausybei priėmus sprendimą dėl elektrinių statybos ir jų eksploatacijos tikslingumo.
(0) 2015-07-04 17
Lietuvos teritorijos bendrąjį planą birželį papildžius jūrine dalimi, atsivėrė galimybės šalyje plėtoti jūrų vėjo energetiką: papildytame plane išskirti konkretūs jūrų vėjo jėgainių statybai potencialiai tinkami plotai. Tai reiškia, kad pagal Energetikos ministerijos apibrėžtą tvarką juos bus galima žvalgyti, aiškinantis jėgainių statybos perspektyvas. Vėjo jėgainės Lietuvai priklausančioje jūrinėje teritorijoje galėtų iškilti jau 2022 m.
(0) 2013-03-29 1
Stambaus estų verslininko Endelio Siffo įmonė „Baltic Blue Energy“ kreipėsi į Estijos Ekonomikos ir komunikacijų ministeriją prašydama leidimo statyti tarp Saremos ir Hyjumos vėjo jėgainių parką, kuris šiuo metu būtų vienas iš didžiausių pasaulyje, rašo Estijos delfi.ee.
(11) 2011-08-03 0
Aplinkos ministerija praneša, kad prasidėjo vėjo jėgainių Baltijos jūroje (Švedijos išskirtinėje ekonominėje zonoje) parko planavimas. Elektros ir dujų gamybos įmonė E.ON Wind Sweden AB planuoja statyti vėjo jėgainių parką kontinentiniame šelfe už Švedijos teritorinių vandenų Sodra Midsjobanken seklumoje, netoli Lenkijos išskirtinės ekonominės zonos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos