Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vėjo jėgainių priežiūra
 
 

Vėjo jėgainių priežiūra

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2018-08-05 17
Vėjo jėgainių yra įvairių dydžių, jos statomos tiek sausumoje, tiek ir ant vandens, bet ar kada nors susimąstėte kodėl vėjo jėgainės turi būtent tris mentes. Kodėl ne daugiau? Gal daugiau menčių padidintų vėjo jėgainių efektyvumą? Yra mokslinės priežastys, kodėl būtent 3 mentės yra geriausias sprendimas.
(0) 2016-09-02 53
Juk vėjo jėgainių mentės – milžiniškos! Neretai ir keliasdešimties metrų ilgio. Gerokai ilgesnės už vilkių tempiamas puspriekabes. Kinijoje nufilmuota unikali odisėja, kurioje įamžintas net 52 metrų ilgio menčių gabenimas į Baodango viršukalbę Junanio provincijoje. Įdomu tai, kad kalno serpantinais mentės gabenamos ne horizontalioje, o beveik vertikalioje padėtyje. Jas veža specialūs CIMC vilkikai.
(1) 2016-03-28 9
Dronų naudojimas vėjo energetikoje netrukus taps 1 mlrd. JAV dolerių vertės verslu, juos pasitelkiant vėjo elektrinių stebėsenai ir priežiūrai. Nors tradicinių jėgainių priežiūros metodų dronai išstumti dar negrasina, didžiųjų jėgainių statytojai vis dažniau analizuoja galimybes juos pasitelkti, siekdami užtikrinti didesnį savo darbuotojų saugumą bei gauti tikslesnę informaciją apie jėgainių būklę, nei gali užfiksuoti žmogaus akis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos