Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vėlyvojo kosminio bombardavimo periodas
 
 

Vėlyvojo kosminio bombardavimo periodas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-08-24 9
Sveiki atvykę į besiformuojančią Saulės sistemą. Netrukus po to, kai prieš daugiau nei 4,5 mlrd. metų susiformavo planetos, mūsų kosminė kaimynystė buvo labai chaotiška vieta. Link vidinės Saulės sistemos bangomis keliavo kometos, asteroidai ir net protoplanetos. Kai kurie jų pakeliui atsitrenkdavo į Žemę.
(2) 2016-04-26 65
<i>Du ma­ži Žemės jau­nys­tė­je su­si­for­ma­vu­sios uo­lie­nos tru­pi­nė­liai ska­ti­na per­mąs­ty­ti vis­ką – nuo mū­sų pla­ne­tų sis­te­mos is­to­ri­jos iki
(0) 2014-07-31 7
Žemė susiformavo prieš maždaug 4,5 mlrd. metų. Pirmieji 500 mln. metų vadinami Hadėjaus epocha (eonas). Nors 500 mln. metų sudaro daugiau kaip 10 proc. Žemės istorijos, apie jį žinoma nedaug – mokslininkai yra radę tik kelis akmenis, kuriems yra daugiau nei 3,8 mlrd. metų. Tačiau, panašu, net ir Hadėjaus pragare turėjo būti vietos gyvybei.
(0) 2013-04-17 1
Saturno sistema su magiškaisiais savo žiedais, ledo kaustomais mėnuliais ir mįslingai besislepiančiu Titanu, yra tikras Saulės sistemos brangakmenis. Paradoksalu, tačiau šioje sistemoje yra apstu požymių, jog ji gimė – tiksliau būtų sakyti atgimė – iš nuolaužų chaoso mažiau nei prieš 4 mlrd., t.y., praėjus ne vienam šimtui milijonų metų po Žemės susiformavimo (Žemei – apie 4,55 mlrd. metų).

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos