Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vernee Thor E
 
 

Vernee Thor E

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-08-25 0
„Vernee Thor E“ nuo pat anonso yra vienas iš įdomiausių itin pigių telefonų iš Kinijos. Tai mažytis, 5.0“ įstrižainės telefonas, turintis didžiulę, net 5020 mAh talpos bateriją, kuri užtikrina, kad telefoną budėjimo režime bus galima naudoti iki 72 val.
(10) 2017-08-16 5
Praėjusią savaitę „Vernee“ oficialiai paskelbė apie oficialų „Thor Plus“ anonsą ir pažėrė visą šūsnį rinkodaros šūkių, kurių tarpe buvo ir toks, kad šis išmanusis atlaikys visą savaitę be pakrovimo. Skamba radikaliai, turint omenyje, kad net 2 dienos jau būtų geras rezultatas, o 3 atlaiko nebent rekordinės talpos baterijas turintys telefonai. Iš karto pasipylė daug spėlionių, kur „čia šuo pakastas“ ir ar tik kinai nenori pirkėjų apkvailinti. Reaguodama į audringą spėlionių bangą, kompanija išplatino pranešimą spaudai, kuriame viską paaiškino.
(1) 2017-07-11 27
Esu senas technologijos.lt skaitytojas ir retkarčiais permetu akimis įdomesnes temas iš Kinijos turgelio, tačiau prisipažinsiu atvirai, niekaip nepasiryždavau ką nors įsigyti. Nors aprašymai skamba gražiai, bet šiais laikais apie bet ką gražiai rašo, o dar pirkimas iš Kinijos...
(0) 2017-07-01 7
Dabar išmaniųjų telefonų išorės homogenizavimas (sudėties suvienodinimas) tampa vis labiau paplitęs. Jei kažkokią įdomesnę naujovę sugalvoja „Samsung“ iš karto ją atkartoja daugybę gamintojų ir visų pirma – biudžetinių modelių gamintojai iš Kinijos.
(0) 2017-06-15 -2
Išmanieji telefonai su itin talpiomis baterijomis - jau nebe naujiena. Jei Lietuvoje tokių telefonų daug ir nėra, tai Kinijoje lengvai surasite telefonų net ir su 10 000 mAh talpos baterija, nekalbant apie 5000 mAh ar 6000 mAh. Tačiau absoliuti dauguma tokių telefonų primena seną gerą plytą - tiesiog Kinijos gamintojai dėl menkos konkurencijos iki šiol beveik nesuko galvos apie telefonų išvaizdą, o pirkėjai imdavo viską, kas tik turi nors kiek padoresnės talpos bateriją. Bet 2017 metai neabejotinai taps lūžio metais - viskas keičiasi ir tam turime padėkoti „Vernee“ kompanijai.
(1) 2017-06-12 8
Už Lietuvoje parduodamų telefonų žemutinę kainos ribą Kinijoje galima įsigyti itin pajėgius įrenginius. Na o ką šios šalies prekybininkai siūlo turintiems dar labiau ribotą biudžetą?
(2) 2017-06-02 4
Reikalingas išmanusis telefonas su itin talpia baterija? Kinijos kompanija „Vernee“ pristatė būtent tokį įrenginį, kurio pilnai įkrauta baterija veikia daugiau nei tris paras - „Vernee Thor E“.
(2) 2017-05-10 -21
Gegužės mėnesį intensyviai vyksta išankstiniai „Vernee Thor E“ užsakymai, o kinai – išradingi žmonės, tad prigalvojo įvairių įdomybių, kaip sudominti pirkėjus ir tuo pačiu, gauti sau naudos. Vienas iš įdomesnių pasiūlymų, kuris užkliuvo už akių – labai įdomų ir 130$ kainuojantį „Vernee Thor E“ galima įsigyti viso labo už 9,99$.
(0) 2017-05-08 8
Jei pamenate, visai nesenai rašėme apie „MWC 2017“ parodoje pristatytą išmanųjį telefoną „Vernee Thor E”. Buvo žadama, jog telefono baterija galės atlaikyti net 30 dienų, o atsižvelgiant į žemą kainą, ir kiti jo parametrai atrodė labai patraukliai. Tačiau panašu, jog gamintojams jų pačių pasiūlymas pasirodė per menkas. Netikėtai, prieš oficialiai paleidžiant telefoną į prekybą, jie nusprendė gerokai padidinti šio išmaniojo parametrus, bet kainą palikti tokią pat. Ir tai dar ne viskas – jam dar taikoma nuolaida.
(2) 2017-05-03 2
Kompanija „Vernee“ išplatino pranešimą spaudai, jog jau šį mėnesį į prekybą pristatys metų pradžioje anonsuotą išmanųjį telefoną „Thor E“ ir ta proga paviešino daugiau įdomių detalių apie šį neeilinį modelį.
(0) 2017-03-03 7
Bene svarbiausias metų įvykis mobiliųjų įrenginių rinkoje – kasmetinė saulėtoje Ispanijoje, Barselonos mieste vykstanti mobiliųjų įrenginių paroda „MWC 2017“. Kaip ir kiekvienais metais, daugybė pasaulio gamintojų užplūdo šią parodą su naujausiais produktais, kurie ir formuos ateinančias madas išmaniųjų įrenginių segmente. Jau rašėme daug naujienų iš šios parodos, tačiau tikrai ne apie viską.
(0) 2017-02-23 8
Iki oficialios kasmetinės mobiliosios elektronikos parodos „MWC 2017“ liko tik 4 dienos. Daugelis kompanijų ruošia šiam renginiui įdomiausias 2017 m. technologijų naujienas, tik vienos iš jų tą daro tyliai, išlaikydamos paslaptis iki galo, o kitos jau iš anksto kelia intrigą. Viena iš tokių yra itin pastaruoju metu aktyvi kompanija „Vernee“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos