Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vėžio gydymo pasekmės
 
 

Vėžio gydymo pasekmės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2018-04-28 5
Birmingame septynmetei atlikta unikali operacija. Siekiant išgelbėti kaulų vėžio pažeistą mergaitės koją, dalis galūnės pašalinta, o pėda prisiūta prie kelio.
(0) 2017-12-21 14
Sergantieji vėžiu mums dažnai asocijuojasi su plika galva. Taip yra dėl to, kad dėl naudojamos chemoterapijos nuslenka žmogaus plaukai. Tačiau dar įdomiau tai, kad dėl chemoterapijos plaukai atauga kitokie. Kokie?
(0) 2017-09-14 12
Tasha Trafford buvo nėščia, kuomet išgirdo baisią diagnozę - vėžys. Gydytojai norėjo kuo greičiau pradėti gydymą, taip padidindami šansus išgyventi, tačiau chemoterapija nėščiosioms nėra taikoma. Trafford teko priimti skaudų sprendimą
(0) 2017-08-28 27
Per vos 28 savo gyvenimo metus ši jauna moteris patyrė gerokai daugiau išgyvenimų nei jos bendraamžiai. Nuo 2014 metų jai buvo atlikta 30 operacijų, kuriomis buvo siekiama ištaisyti veidą subjaurojusio mirtino vėžio padarinius, rašė themighty.com.
(0) 2017-07-10 28
Žmogus, kurį matote nuotraukose – šypsosi. Jis džiaugiasi sėkmingai pavykusia operacija, po kurios jis atrodo ir jaučiasi kur kas geriau. Daugelis atsidūrę Timo McGratho vietoje pultų į neviltį dėl tokios išvaizdos, tačiau Timui tai – dar vienas vilties lašas ir ilgo kelio pradžia.
(30) 2015-04-20 656
Britui Davidui Hibbitui 2012 m. liepą nustačius storosios žarnos vėžį, buvo paskirta chemoterapija, radioterapija ir chirurginė žarnyno operacija. Vis dėlto gydytojai teigė, kad visa tai laikina, o gyventi jam liko tik 18 mėn. Į kampą įspraustas 33-ejų vyriškis pats nuodugniai susipažinęs su likimo brolių ir sesių patirtimi, ryžosi griebtis šiaudo – išbandyti gydymąsi kanapių aliejumi. Jį pirkdavo iš vietinio tiekėjo – po 50 svarų už gramą. Vyriškis sako, kad šių metų sausį skeneriai vėžio jo organizme neberado. Stebuklingą išgijimą jis sieja su augalu, kuris laikomas psichotropine medžiaga. "Noriu pasakyti žmonėms, kad visada yra ir kitų pasirinkimų, kitų išeičių", - teigia vėžį įveikęs vyras.
(0) 2013-05-23 1
Jen O’Shea, nejausdama jokio skausmo ar nepatogumo, gali pasukti dešinę koją 180° kampu taip, kad jos pėda žvelgtų tiesiai į lubas!

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos