Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vėžys
 
 

Vėžys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-21 15
Sergantieji vėžiu mums dažnai asocijuojasi su plika galva. Taip yra dėl to, kad dėl naudojamos chemoterapijos nuslenka žmogaus plaukai. Tačiau dar įdomiau tai, kad dėl chemoterapijos plaukai atauga kitokie. Kokie?
(2) 2017-12-20 50
Vėžio gydymas yra sudėtingas ne tik dėl efektyvių vaistų nebuvimo, bet ir dėl to, kad nėra naujų, modernių būdų kaip pristatyti tuos vaistus į ligos židinį. Vaistai dažnai yra žalingi sveikosioms ląstelėms. Dabar mokslininkai, siekiantys pagerinti gimdos kaklelio vėžio gydymo būdus pažvelgė į gamtą - o kas jei panaudotume spermatozoidus?
(0) 2017-12-09 25
Belgijos Louvain-La-Neuve universiteto mokslininkų komanda, vadovaujama Pierre Sonveaux, atrado naują molekulę, kuri atrodo daug žadanti kovoje su vėžiu. „Tai padvigubina galimybę sukurti veiksmingus vaistus nuo metastazių“, – sakoma universiteto pranešime.
(0) 2017-12-08 2
Vėžys – liga, kuri diagnozuojama milijonams žmonių. Nors dedama daug pastangų, kad būtų atrasti geresni vėžį gydantys vaistai ir metodai, svarbiausias dalykas, ką reikėtų daryti norit išvengti šios ligos, tai imtis prevencijos.
(0) 2017-12-07 -13
Jūs puikiai žinote, ką turite daryti, kad būtumėte sveiki. Visgi, kartais patingime ar būname pavargę. Dabar mokslininkai teigia, kad nuo vienos mūsų kasdienio ritualo dalies gali priklausyti ar susirgsime vėžiu.
(5) 2017-11-23 20
Šiais laikais mokslas turi visą metodų, technologijų ir įrankių arsenalą. Visgi, kai kurie svarbūs klausimai vis tiek lieka neatsakyti. Dar daugiau - kai kurių iš šių mįslių tikrai nepavyks išspręsti dar kurį laiką. Pateikiame tik 5 klausimus, į kuriuos mokslas negali atsakyti, bet iš tikrųjų juos būtų galima vardinti ir toliau.
(0) 2017-11-16 6
Peirono ligą sukelia penio audinių randėjimas. Dėl tokio augančio randinio audinio penis išsilenkia, erekcija neretai tampa skausminga, o lytiniai santykiai praktiškai neįmanomi.
(2) 2017-11-09 89
Pagydyti bet kokią ligą yra sudėtinga, ar tai būtų pjautuvo formos ląstelės, ar ŽIV. Šia prasme itin liūdnai yra pagarsėjęs vėžys, kuriuo įvardijama maždaug 200 skirtingų biologinių sutrikimų. Tačiau pastaraisiais metais dėl mokslo pažangos ir inovatyvių gydymo metodų vėžiu sergančių žmonių galimybės išgyventi didėja.
(4) 2017-11-02 30
Žmonija nori nugalėti mirtį. Mūsų kuriamos technologijos sparčiai ilgina mūsų gyvenimo trukmę - kiekviena nauja žmonių karta gali gyventi ilgiau nei praėjusi. Mokslininkai tiria šią sritį ir mano, kad yra aptikę mechanizmą, kurį turi pakeisti, kad mes nesentume ir gyventume amžinai. Tačiau naujas tyrimas atskleidė paprastą tiesą - gyvenimas amžinai žmonėms yra tiesiog matematiškai neįmanomas.
(0) 2017-10-26 13
Tikriausiai jums yra tekę girdėti įvairių siaubo istorijų apie operacinėse padarytas klaidas, kuomet amputuojama ne ta galūnė, atliekama nepriskirta operacija ar padaromos kitos gyvenimą žalojančios klaidos. Visgi,kažkas panašaus gali pasitaikyti ir tikrame gyvenime. 36-erių Elisha Cooke-Moore teigia, kad jai per klaidą buvo pašalintos abi krūtys ir gimda. Kaip įvyko tokia siaubinga klaida?
(0) 2017-10-25 18
Viena iš labiausiai Lietuvoje ir visame pasaulyje paplitusių vėžio formų – plaučių vėžys. Šis onkologinis susirgimas gerokai dažniau diagnozuojamas vyrams, nei moterims, nors dailiosios lyties pacienčių taip pat sparčiai daugėja, rašė worthalike.com.
(0) 2017-10-24 -9
Amerikiečių mokslininkai įvardijo pagrindinę vyrų oralinio sekso grėsmę. Tyrimas buvo paviešintas žurnale „Annals of Oncology“, skelbiama Europos medicininės onkologijos bendruomenės pranešime.
(2) 2017-10-10 12
Vėžys visame pasaulyje yra viena pagrindinių mirties priežasčių. Nors šiais laikais padaryta didžiulė pažanga gydant kai kurių formų vėžį ir didinant išgyvenimo rodiklius, šioje srityje laukia dar daug darbų.
(2) 2017-10-05 14
Brokoliai gali pastebimai sumažinti riziką susirgti vėžiu, jei gamindami maistą nesunaikinsite ypatingo fermento.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos