Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vidaus vartojimas
 
 

Vidaus vartojimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2020-05-16 28
Dėl pandemijos sukeltos pasaulinės krizės formulė „imk kreditą, pirk, dirbk“ prarado savo jėgą. Kas ją pakeis, kai karantinas pasibaigs?
(0) 2018-02-13 8
Ar įmanoma būtų patenkinti kiekvieno planetos gyventojo poreikius neišeikvojant visų mūsų planetos išteklių? Naujausias tyrimas, kurio rezultatai buvo publikuoti žurnale „Nature Sustainability“, sako: „taip, bet...“
(14) 2016-06-09 -22
Vaisių ir daržovių kainų nuotraukos, siūlymai taikyti PVM lengvatas įvairiausiems produktams ar reguliuoti kainas bei antkainius, abejonės dėl statistikos departamento pateikiamos informacijos kokybės ir eilės prie naujų prekybos tinklų durų. Pirmojo šių metų pusmečio aktualijos rodo, kad turime rimtą problemą. Tik ar tikrai suvokiame jos esmę ir jos sprendimo būdų ieškome ten, kur reikia?
(3) 2015-10-13 18
Rugsėjį Lietuvoje fiksuota 1 proc. metinė defliacija. Tai yra, per metus prekės ir paslaugos pigo procentu. Bet tokia statistika tikrai nieko nepaaiškina apie kasdienybę tų žmonių, kurie ne be pagrindo skundžiasi išaugusiomis kainomis.
(4) 2015-09-05 19
<em>Populiari <a target="_blank" href="https://www.youtube.com/user/vsekakuzverei" >videoblogerė</a> Evgenija Timonova pasakoja, kaip gyvūnų pasaulyje įprasta palaikyti vietinę gamybą, užsiimti

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos