Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vidinė savijauta, emocijos
 
 

Vidinė savijauta, emocijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(18) 2008-11-15 0
Laimingi žmonės bendrauja su draugais, skaito laikraščius ar mylisi, o nelaimingi – žiūri televizorių, teigia mokslininkai.
(20) 2008-11-07 0
Mokslininkai vis dar laužo galvą, kodėl pasaulyje taip sparčiai daugėja sergančių depresija. Šią mįslę bando įminti ir evoliucijos psichologai. Jų išvada: depresija gali būti naudinga, nes padeda mums atsisakyti nepasiekiamų tikslų.
(7) 2008-10-22 0
D. Britanijoje mokslininkai paskelbė įrengę idealiai atpalaiduojantį kambarį – tikrą svajonę nuo streso ir įtampos pervargusiems žmonėms.
(8) 2008-10-08 0
Organizacijos „Computer Technology Industry Association“ atliktas nuotolinio darbo tyrimas, kuriame dalyvavo 212 įvairiose pramonės srityse dirbančių profesionalų, atskleidė, kad namuose dirbantys darbuotojai yra produktyvesni, sveikesni ir lojalesni savo bendrovėms.
(0) 2008-09-19 0
Kad dailės šedevrai pasižymi stipriu emociniu poveikiu, jokia naujiena, tačiau Italijoje atliktas tyrimas atskleidė, jog jie mažina ir fizinį skausmą, skelbia „New Scientist“.
(1) 2008-03-08 1
Antidepresantai jau ilgą laiką yra didelių nesutarimų šaltinis. 7-ame dešimtmetyje buvo plačiai naudojamas amfetaminas kaip „priešnuodis“ nervinei depresijai, kol buvo pastebėta, kad šios „žvalumo piliulės“ sukelia daugiau žalos nei naudos. Panašūs rūpesčiai šiandien kyla dėl dažnai gydytojų paskiriamų antidepresantų – prozako ir paksilo. Dvi naujos studijos sukėlė tikrus ginčus: viena perspėja, kad antidepresantai daugumai žmonių beveik nepadeda, o kito...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos