Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vidinė savijauta, emocijos
 
 

Vidinė savijauta, emocijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2012-12-05 17
Smurtą patyrę vaikai susiduria su rizika, kad užaugę jie dažniau jaus nerimą ir nuotaikos svyravimus, nes traumuojanti gyvenimo patirtis palieka ilgai išliekančius pokyčius jų genuose, rašo "Science Daily".
(0) 2012-11-19 26
Prasidėjus tamsiajam metų laikui, kada į darbą žmonės keliauja dar neprašvitus, o grįžta jau sutemus, daugelis skundžiasi mieguistumu, galvos skausmais ar prasta dėmesio koncentracija. Gydytojas psichoterapeutas doc. Eugenijus Laurinaitis tikina, kad anksti temstant žmogaus organizmas rengiasi poilsiui, tačiau yra verčiamas dirbti. Tai žmogui sukelia pyktį, kuris užgniaužtas virsta depresija.
(24) 2012-10-31 3
Budistų vienuolis ir molekulinės genetikos mokslininkas Matthieu`us Ricardas yra laimingiausias pasaulio žmogus, bent jau taip teigia Viskonsino (JAV) universiteto tyrėjai.
(7) 2012-10-15 0
Fobija šnekamojoje kalboje dažnai turi humoristinį atspalvį. Mat žmonės bijo keisčiausių dalykų. Tiesa, jiems tikrai nejuokinga. Teko girdėti apie žmogų, kuris, vos pastebėjęs pučiamą balioną, bėgdavo iš kambario, apimtas panikos. Kitas žmogus prisipažino bijantis drugelių – literatūroje galima rasti, kad tai nėra tokia jau reta baimė. Dar viena moteris, sužinojusi apie netikėtą gero bičiulio mirtį nuo vėžio, pusmetį varstė gydytojų kabinetų duris dėl į...
(16) 2012-09-28 1
Šią savaitę Vilniuje Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje organizavo danų režisieriaus Januso Metzo dokumentinio filmo „Armadillo“ peržiūrą, į kurią atvyko pats filmo kūrėjas, ir diskusiją apie tai, kokį pėdsaką kario mintyse palieka misijoje patirtas stresas. Savo pastebėjimais apie karo psichologiją po filmo taip pat dalijosi ir Lietuvos kariuomenės Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos Psichologinių tyrimų laboratorijos viršininkė kpt. Ramutė V...
(7) 2012-09-13 3
Dėl ko vieni žmonės gali išgyventi didesnį nerimą ir nesubyrėti, o kiti labai jautriai reaguoja į mažiausią dirgiklį, ir tuomet vystosi neuroziniai klinikiniai simptomai? Specialistai sako, jog iš esmės tai priklauso nuo to, kaip mums sekėsi vaikystėje, ir neabejotinai svarbiausi yra pirmieji gyvenimo metai.
(5) 2012-07-08 1
Žmonės, kurie išeina atostogų vienai savaitei, realiai ilsisi tik tris dienas, nes norint atsijungti nuo darbo, prireikia beveik keturių dienų, rodo vienas tyrimas. Būtent ketvirtą dieną žmogus jau gali atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius darbo rūpesčius, skelbia „The Telegraph“.
(0) 2012-07-05 0
Apėmus įsiūčiui, skaičiavimas iki dešimties (mėginant nusiraminti) viską gali tik dar labiau pabloginti. Testų, kuriuos atliko stresinėje situacijoje atsidūrę studentai, rezultatai rodo, jog sprendimas skirti laiko „susitelkimui“ į situaciją supykusį žmogų įsiutina tik dar labiau. Tokioje situacijoje galvoti apie savo emocijas yra blogiausia iš visų alternatyvų, tvirtina Ohajo valstijos (JAV) mokslininkai.
(12) 2012-06-04 1
24 metų Trish Paytas soliariumais susižavėjo būdama vos 14 metų – viskas prasidėjo nuo to, kai jos mama vietos grožio salone atžalai nupirko 40 apsilankymų abonementą. Dabar mergina dirbtinės saulės spinduliais mėgaujasi kiekvieną mielą dieną – kartais netgi du kartus per parą. Medikai jai diagnozuoja tanoreksiją – priklausomybę nuo deginimosi.
(32) 2012-03-20 1
Nors socialinės gerovės valstybėse „perdegimas“ yra pripažinta klinikinė liga, Lietuvoje šis fenomenas neegzistuoja (nei terminas, nei požymių pripažinimas). Tvirtai tikiu, kad šią klaidą reikia ištaisyti, kadangi perdegusių darbuotojų Lietuvoje yra ištisos virtinės, o perdegimo pasekmės ilgalaikės ir labai žalingos tiek fizinei, tiek psichologinei sveikatai.
(0) 2012-02-22 0
Panikos priepuoliai – sunkus sveikatos sutrikimas, rašo timesofindia.com. Staigius, netikėtus, neišprovokuotus panikos priepuolius paskatina nelaimės baimė ar baimė prarasti kontrolę. Nesiimant priemonių gali išsivystyti sunkesnis sveikatos sutrikimas – panikos sindromas, kuris gali turėti padarinių gyvenimui ir darbui.
(0) 2012-01-24 0
Ne kartą buvo tvirtinta, jog skausmingų patirčių ir nemalonių išgyvenimų greičiau galima atsikratyti miegant. Tačiau daugiau nei 100 savanorių tyrimas, kurio ėmėsi Masačūsetso universiteto ekspertai, įrodė priešingai: miegas ne tik gerina atmintį, bet ir intensyvina emocines reakcijas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos