Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vidinė savijauta, emocijos
 
 

Vidinė savijauta, emocijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-12-30 0
Paradoksalu, bet didžiosios metų šventės atneša ne tik džiugių ilgai lauktų susitikimų ir pakilią nuotaiką. Dažnai žmonėms jos kelia įtampą ir liūdesį. Psichologai šį reiškinį vadina šventine depresija.
(0) 2015-12-25 36
Christophe‘as André – prancūzų psichoterapeutas, psichiatras, vienas žymiausių biheivioristinės, kognityvinės ir elgesio terapijos atstovų, vienas pirmųjų psichoterapijoje ėmęs taikyti meditaciją.
(0) 2015-12-14 12
Daugybė žmonių savo augintinių naktį nepalieka už durų, o įsileidžia į savo lovą ir miega drauge. Paskaičiuota, kad taip elgiasi pusė šunų ir net 62 proc. kačių šeimininkų Amerikoje. Tačiau ar tai yra geras sprendimas?
(16) 2015-12-01 21
Padidėjęs sekso poreikis gali būti vienas požymių, kad žmogų užklupo depresija. Tokį ir kitus netipiškus depresijos požymius vis dažniau aptarinėja mokslininkai visame pasaulyje. Padidėjusio seksualinio potraukio aukomis dažniausiai tampa depresija susirgę jauni žmonės, nebejaučiantys malonumo. Kokiomis dar kaukėmis gali dangstytis ši dažnai neatpažįstama liga?
(7) 2015-11-11 -19
Sapnai – paslaptingi, jų reikšmės paprastai neįmanoma nustatyti. Tačiau yra siužetų, kurie pasikartoja daugelio žmonių sapnuose: jie sapnuoja, kad krenta, yra gaudomi ar pavėluoja į darbą. Šie sapnai paprastai būna košmariški arba neigiami. Pasak ekspertų, jie reiškia vieną dalyką: jūs jaučiate nerimą.
(2) 2015-11-02 20
Dar prieš metus 34-erių Ruslanas R. planavo vestuves, jautėsi mylintis ir mylimas, kupinas vilčių. Tačiau nuotakos suknelę prisimatavusi jo mylimoji, likus porai savaičių iki vestuvių, užmerkė akis amžino poilsio. „Sustojo širdis“, – iki šiol slogiai žodžius renka programuotoju dirbantis vyras. Netekęs dvejais metais jaunesnės sužadėtinės Ruslanas prarado susidomėjimą gyvenimu – atsiribojo nuo draugų, užmetė pomėgius.
(5) 2015-10-25 50
Režisierius Jukka Kärkkäinenas dokumentiką apie su savižudybe susidūrusiais žmonėmis Suomijoje kūrė šešerius metus, per tą laiką pats pateko į psichiatrinę ligoninę, o po premjeros nedavė jokių interviu – kalbėti apie filmą jam buvo per sunku. Dabar jis jaučiasi geriau.
(1) 2015-09-28 16
Gyvenimas mieste blogai veikia psichiką. Architektūros psichologai, psichiatrai ir kultūrologai tyrinėja, kaip reikėtų pakeisti miestus, kad žmonės čia jaustųsi laimingesni.
(6) 2015-09-11 29
<em>Mokslininkų teigimu, pradėti darbą nuo 9 valandos ryte itin kenkia organizmui, kadangi tai tiesiogiai veikia fizinę ir emocinę žmogaus būseną. Specialistai atliko eksperimentą ir vienoje
(8) 2015-09-08 7
Garsioji elektroimpulsinė terapija, liaudiškai vadinama elektrošoku, labai dažnai rodyta siaubo filmuose, vėl taikoma Lietuvoje.
(20) 2015-09-02 22
Viešumoje šypsosi, o širdyje nežmoniškai kenčia ir niekam apie tai nesako. Tokia tyla gali būti mirtina. Savižudybių prevencijos specialistės, Vilniaus universiteto profesorės Danutės Gailienės teigimu, ne vienam lietuviui sunku prisipažinti, kad jam reikia pagalbos. Todėl nieko keisto, kad ir besišypsantys žmonės kelia ranką prieš save.
(0) 2015-08-25 14
Odos ligos, tokios kaip psoriazė, atopinis dermatitas, egzemos, spuogai ar pleiskanos – tai dermatologinės ligos, tačiau, kaip tikina specialistai, jos labai susijusios su žmogaus psichikos būkle. Maždaug trečdalis žmonių, kurių oda probleminė, kenčia ir nuo psichikos sutrikimų.
(10) 2015-08-24 34
Tai nenutikdavo kiekvieną naktį, bet Blake\'as Smithas, 45-erių rašytojas ir programuotojas iš JAV Džordžijos valstijos, kartais staiga prabusdavo ir jausdavosi taip, tarsi jį kažkas puola. Tačiau ta jį puolanti būtybė buvo paslaptinga, tarsi nematoma – gal vaiduoklis? Kad ir kas tai buvo, vyras jautė, jog paslaptingasis svečias neturi gerų ketinimų.
(0) 2015-08-24 70
Pasinaudodami paprasčiausiu metodu galite priversti savo organizmą nurimti ir užmigti beveik akimirksniu. Ir tai – nieko nekainuoja, rašo „Bit of News“.
(1) 2015-08-20 3
Toronto gyventojai turi naują galimybę atsikratyti įtampos bei išlieti susikaupusias neigiamas emocijas. Klubas „Battle Sprts“ kviečia į pykčio kambarį, kuriame kiekvienas galės daiktus daužyti į valias, rašo „The Guardian“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos