Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vidinių planetų susidūrimas
 
 

Vidinių planetų susidūrimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2017-05-28 2
Kalifornijos universiteto Devise ir Harvardo universiteto (abu JAV) mokslininkai siūlo įvesti naują astronominį terminą – sinestija. Šiuo vardu būtų vadinamas toks planetinių objektų tipas, kuomet dėl dviejų planetos dydžio objektų susidūrimo susidaro išsilydžiusių ir išgaravusių uolienų riestainio formos kūnas.
(0) 2013-11-28 3
<p style="font-style:italic"> Dau­giau, nei 70 % Že­mės pa­vir­šiaus žvil­ga van­de­niu. Iš čia, aiš­ku, ir ki­lo pa­sa­ky­mas apie mė­ly­ną­jį mar­mu­ro ru­tu­liu­ką
(9) 2011-11-29 0
Visai netoli Saulės sistemos (vos už 25 šviesmečių) esančioje Vegos žvaigždės planetų sistemoje astronomai užfiksavo dviejų didžiulių dangaus kūnų susidūrimą, savo mastu primenantį, kaip spėjama, kadaise įvykusį Žemės susidūrimą su Marso dydžio kūnu, po kurio iš katastrofos nuolaužų susiformavo Mėnulis. Susidūrę Vegos sistemos kūnai suiro ir virto milijardų smulkių nuolaužų sankaupa.
(0) 2011-03-08 0
Pirmąsyk kosminių tyrimų istorijoje astronomams pavyko aptikti viena orbita aplink savąją žvaigždę skriejančias išsyk dvi planetas. Hipotetinėje Mėnulio kilmės teorijoje iškeliama versija, jog Žemės palydovas atsirado po to, kai į Žemę įsirėžė Marso planetos dydžio kūnas. Tačiau pastebėti ta pačia orbita besisukančių planetų žmonijai Visatoje iki šio atradimo dar nėra tekę.
(16) 2009-06-12 3
Kompiuterinis Saulės sistemos stabilumo modeliavimas atskleidė, kad dėl „išsibalansavusio“ Merkurijaus kilusio planetų orbitų chaoso tolimoje ateityje Žemė gali susidurti su Marsu ar Venera.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos