Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vienviečiai automobiliai
 
 

Vienviečiai automobiliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2015-10-13 25
Štai taip atrodo kvailiausias visų laikų automobilis. Tai – 1951-ųjų Hoffmannas. Jo ratų bazė (atstumas nuo priekinių iki galinių ratų) yra trumpesnis už automobilio… plotį. Bet jis važiuoja! Dieve mano, jis važiuoja?!
(6) 2014-06-04 79
"Microjoule" ("Mikrodžaulis") – taip vadinasi kraštutinai ekonomiškas automobilis, kuris 3,3 tūkst. km įveikia vos su litru degalų. Kalbant vairuotojams labiau suprantama kalba, 100 km šis aptakių formų anoreksikas sunaudoja tik apie 30 mililitrų (0,03 litro) degalų.
(13) 2013-11-08 1
Stovėdami automobilių spūstyse apsidairykite aplinkui – daugelyje mašinų pamatysite po vieną žmogų. Ar galėtumėte įsivaizduoti, kaip pasikeistų eismo situacija, jeigu visi vieniši vairuotojai persėstų į vienviečius automobilius?
(9) 2013-02-08 0
Kurių galų kankintis ir švaistyti pinigus prastiems moteliams ir abejotinos reputacijos užkandinėms, jei apsisprendėte keliauti vienas? Tokiu atveju į kelionę geriausia leistis... vienviečiu "tuk-tuk nameliu ant ratų", kuriame - visada ir viskas po ranka: lova, viryklė, spintelės, šaldytuvas, kriauklė, staliukas, kompiuteris ir t.t. Visa tai sutalpinta ant trijų motorolerio ratukų. Gyvenk ir žvenk, važiuok ir miegok!
(11) 2013-02-06 4
Vienoje iš paskutinių TV laidos „Top Gear“ serijų Džeremis Klarksonas (Jeremy Clarkson) pasauliui pristatė naują automobilių pasaulio rekordininką – mažiausią planetoje automobilį P45. Ne tik pristatė, bet ir pademonstravo, kaip gi juo reikia važiuoti. O tai daryti „Pė-keturiasdešimt penktuoju“ – … Juokingai skauda?‥ Skaudžiai juokinga?‥
(8) 2012-06-13 0
„Renault“ tikisi, kad keista koncepcija išsiskiriantis „Twizy“ elektromobilis sausakimšuose Europos didmiesčiuose taps populiaria alternatyva įprastiems motoroleriams, rašo „Automotive News“.
(14) 2012-02-07 0
Nepaisant išties „bolidiškos“ šio automobilio išvaizdos ir dinamikos charakteristikų (nuo 0 iki 100 km/h – per 2,5 s), britiškasis „Caparo T1“ yra tikrų tikriausias serijinis automobilis, kuriuo legaliai galima važinėtis bendro naudojimo keliais ir gatvėmis. Maža to, garsiausi automobilizmo ekspertai turi pagrindo manyti, jog tai yra greičiausias serijinis automobilis pasaulyje.
(3) 2011-02-17 0
Japonų automobilių gamintoja „ZMP“ pristatė naują vienvietį, elektra varomą, valdymo elektronikos „prigrūstą“ elektromobilį – ZMP RoBoCar Micro Electric Vehicle arba tiesiog „RoBoCar MEV“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos