Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vietovių panoramos
 
 

Vietovių panoramos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2014-11-18 13
Įspdūdinga, solidu, tačiau kartu ir paprasta. Ko gero, tokiais pasais nešini norvegai pasaulio oro uostuose ir valstybinių sienų kirtimo punktuose taps (o tiksliau, ir toliau bus) vieni geidžiamiausių klientų.
(0) 2014-06-23 18
Amerikiečių fotografas, pasitelkęs specialų keturių kamerų įrenginį, 360 laipsnių kampu užfiksavo įstabius naktinio dangaus panoramos vaizdus virš garsiausių Šiaurės Amerikos gamtos objektų.
(15) 2014-05-22 66
Patekti į Šiaurės Korėją pavyksta tik nedaugeliui, o filmuoti jos viduje teisę gauna vienetai. Šiuo atveju fotografas Aram Pram tikras laimės kūdikis, kadangi, kaip jis teigia, gavo specialų šalies valdžios leidimą sukurti išskirtinį 22 minučių trukmės „GoPro“ turą po sostinę Pchenjaną.
(2) 2014-02-27 1
Ar esate kurią nors žiemos naktį praleidę lauke, toli nuo miestų ir šviečiant pilnam mėnuliui? Jeigu taip, tai žinote kaip viskas aplinkui būna siurrealu. Sniegas ir mėnulis naktį padaro ypatingai šviesią, o ant žemės spindinti galybė snaigių, atrodo tarsi iš dangaus nukritusios žvaigždės. Jeigu dangų dar apgaubia ypatingi plunksniniai debesys, tai pro juos šviečiantis mėnulis sukuria įspūdingus halus – šviečiančius apskritimus aplink Žemės palydovą. Nežinote apie ką kalbu? Tuomet nuoširdžiai kviečiu pasižiūrėti mano naująjį darbą apie naktinę žiemą, joje vykstančius naktinius reiškinius ir žmogaus pamirštas, negyvenamas bei apleistas vietas.
(4) 2012-02-24 0
Sonjos Hinrichsen kūrybos įrankis – jos batai. Amerikos vokietė, padedama 5 savanorių, piešia milžiniško dydžio piešinius ant sniego. Juos pamatyti galima tik iš paukščio skrydžio.
(2) 2009-09-01 0
Dailininkas Bill Guffey iš Kentukio valstijos (JAV) niekuomet nevaikščiojo Londono, Niujorko ar Barselonos gatvėmis, nebuvo jis ir Italijos miestuose bei ramiuose Skandinavijos miesteliuose. Tačiau apsilankius jo dirbtuvėje to tikrai nebūtų galima pasakyti, greičiau būtų galima teigti, kad jis kaip tik tas vietas piešė natūroje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos