Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Virgin Galactic
 
 

Virgin Galactic

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2008-12-16 0
Pirmasis lėktuvas, galėsiantis į orbitą iškelti tam pritaikytus erdvėlaivius, jau pradėtas testuoti lauko sąlygomis. Tiesa, kol kas bandoma tik "WhiteKnightTwo" važiuoklė, tačiau pats įvykis leidžia tikėtis, kad technologija nebus užmiršta.
(14) 2008-10-21 0
JAV Gynybos departamentas vykdo kosminių laivų, per 4 valandas į bet kurią planetos vietą galinčių pristatyti gerai ginkluotų jūrų pėstininkų desantą, kūrimo programą.
(0) 2008-09-30 0
Kompanijos "Virgin Galactic" orlaiviai "WhiteKnightTwo" ir "SpaceShipTwo" šalia savo komercinės misijos - keleivinių skrydžių į kosmosą - atliks dar ir mokslinius tyrimus. Lėktuvuose bus sumontuoti specialūs sensoriai, kuriais dideliame aukštyje bus stebimos šiltnamio efektą sukeliančios dujos.
(6) 2008-07-29 0
Britų verslininkas, „Virgin Group“ vadovas Richardas Bransonas Mohavės dykumoje (JAV), netoli Los Andželo, savo sukviestiems svečiams ir spaudos atstovams pristatė „Virgin Galactic“ „kosminę šaudyklę“ – lėktuvą, iš kurio bus paleistas kosminiam turizmui skirtas daugkartinio naudojimo kosminis laivas, pranešė „The Telegraph“.
(1) 2008-01-24 0
Kosminis turizmas – pirmutinė mintis apie tokią pramogų rūšį yra „ateities fantazija“. Na nebent reti ir nesistemingi rusų užsakomieji skrydžiai į kosmosą. Aišku, kainuojantys milijonus ir negana to, dar su labai ribotu vietų ir reisų kiekiu. Tačiau panašu, jog dabar ima gimti ateitis ir kosmoso turizmas greitai taps labiau įprastine, nors ir labai brangia pramogų rūšimi. Bent jau tuo įsitikinęs britų verslininkas seras Richardas Brenson'as, šį trečiadienį ofi...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos