Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Virgin Galactic
 
 

Virgin Galactic

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2013-09-08 0
Komerciniai skrydžiai jau greitai gali būti realybe po to, kai kompanija „Virgin Galactic“ atliko antrą skrydžio bandymą, kurio metu buvo erdvėlaivis skrido greičiau nei garso greičiu.
(0) 2013-05-03 0
Prie vežimėlio prikaustytas vienas garsiausių pasaulyje mokslininkų Stephenas Hawkingas pareiškė: „noriu į kosmosą“. Buvęs Kembridžo universiteto matematikos profesorius savo svajonės ketina siekti padedamas kosmoso turizmo verslą vystančio Richardo Bransono.
(1) 2013-05-02 0
Kosminio turizmo paslaugas ketinančios teikti bendrovės „Virgin Galactic“ lėktuvas „SpaceShipTwo“ atliko pirmąjį bandomąjį savarankišką skrydį, pranešė bendrovės atstovai. Dviejų pilotų valdomame „SpaceShipTwo“ yra 6 vietos kosminiams turistams, kurie galės išvysti Žemę iš suborbitinio (kiek daugiau nei 100 kilometrų) aukščio.
(3) 2013-05-01 0
Kompanijos „Virgin Galactic“ kosminis erdvėlaivis „SpaceShipTwo“, ateityje gabensiantis turistus į kosmoso pakraštį, bandomojo skrydžio metu pakilo į beveik 17 km aukštį ir viršijo garso greitį.
(8) 2013-03-18 1
Norite iškelti savo palydovą į orbitą įprastiniu būdu, t. y. ant raketos nešėjos? Jums tai kainuos nei daug, nei mažai – 50 milijonų dolerių. Neseniai susikūrusi šveicarų aeronautikos kompanija „Swiss Space Systems“, arba „S3“, teigia galėsianti tą patį padaryti vos už 10,6 milijonų „žalių“. Kodėl taip pigiai? Todėl, kad tam bus naudojamas komercinis laineris ir nepilotuojamas kosminis keltas.
(0) 2013-01-23 1
Privačius kosminius laivus kuriančios ir kosminio turizmo paslaugas ketinančios teikti bendrovės šiemet žengs didelį žingsnį į priekį komercinių kosminių skrydžių rinkoje, mano kosmoso pramonės ekspertai. Jų darbų tvarkaraštyje šiemet numatyti nauji kosminių lėktuvų bandomieji skrydžiai, naujų raketų paleidimai, aerokosminės technikos bandymai aerodinaminiuose vamzdžiuose bei kiti parengiamieji darbai ruošiantis privatiems orbitiniams ir suborbitiniams kosminiams skrydžiams, skelbia „Space.com“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos