Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Virgin Galactic
 
 

Virgin Galactic

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2014-11-13 51
Kompanijos „Virgin Galactic“ erdvėlaivio „SpaceShip Two“ piloto Peterio Sieboldo išsigelbėjimą daug kas vadina tikru stebuklu. Vyrui pavyko laiku iššokti iš ore suirusio aparato ir jis ištvėrė kritimą iš 15 kilometrų aukščio. Maža to, krisdamas žemyn P.Sieboldas pro šalį skridusio lėktuvo pilotams iškėlė nykščius, parodydamas, kad yra gyvas.
(1) 2011-09-07 0
Beveik užbaigti pirmojo pasaulyje komercinės paskirties kosmoso uosto, kuris taps komercinių skrydžių į kosmosą centru, pirmojo etapo darbai. 730 hektarų ploto bendrovės „Virgin Galactic“ statomas kosmoso uostas „Sapceport America“ (Las Cruces, Naujoji Meksika, JAV) yra vieno iš ambicingiausių ir rizikingiausių ekstravagantiškojo britų verslininko, sero Ričardo Bransono (Richard Branson) verslo projektų ašis.
(5) 2014-01-31 0
Britų milijardieriaus sero Richardo Bransono įkurta kosmoso turizmo bendrovė „Virgin Galactic“ kinams uždraudė registruotis į pirmuosius kosmoso skrydžius. Už skrydį po 260 tūkst. dolerių nusiteikusių mokėti kinų prašymai buvo atmesti dėl JAV kovos su šnipinėjimu įstatymo, CNN cituoja „South China Morning Post“.
(0) 2018-07-28 22
Liepos 26 dieną trečiajam raketų bandomajam skrydžiui pakilo naujausias Virgin Galactic kosmolėkis, pakilęs aukščiau atmosferoje nei ankstesniais kompanijos bandymais.
(11) 2010-11-13 0
Praėjusį antradienį JAV Mojave dykumoje buvo pradėti pirmosios pasaulyje komercinių kosminių laivų gamyklos statybų darbai. Kosminio turizmo infrastruktūros plėtojimo tempai įspūdingi, ypač atsižvelgiant į tai, kad pirmasis komercinis kosmodromas jau yra parengtas naudojimui.
(8) 2010-07-19 0
Kosminiam turizmui skirtas privatus bendrovės „Virgin Galactic“ suborbitinis lėktuvas bandymų metu pirmą kartą į dangų pakilo su savo įgulos nariais.
(2) 2011-10-19 0
Vakar Naujosios Meksikos valstijoje (JAV) atidarytas milijardieriaus Ričardo Bransono (Richard Branson) naujutėlaitis „Virgin“ kosmoso uostas – prabangus terminalas, kur pasiturintys turistai už 200 tūkst. JAV dolerių galės pakilti į orbitą aplink Žemę.
(14) 2008-10-21 0
JAV Gynybos departamentas vykdo kosminių laivų, per 4 valandas į bet kurią planetos vietą galinčių pristatyti gerai ginkluotų jūrų pėstininkų desantą, kūrimo programą.
(1) 2013-05-02 0
Kosminio turizmo paslaugas ketinančios teikti bendrovės „Virgin Galactic“ lėktuvas „SpaceShipTwo“ atliko pirmąjį bandomąjį savarankišką skrydį, pranešė bendrovės atstovai. Dviejų pilotų valdomame „SpaceShipTwo“ yra 6 vietos kosminiams turistams, kurie galės išvysti Žemę iš suborbitinio (kiek daugiau nei 100 kilometrų) aukščio.
(4) 2008-12-16 0
Pirmasis lėktuvas, galėsiantis į orbitą iškelti tam pritaikytus erdvėlaivius, jau pradėtas testuoti lauko sąlygomis. Tiesa, kol kas bandoma tik "WhiteKnightTwo" važiuoklė, tačiau pats įvykis leidžia tikėtis, kad technologija nebus užmiršta.
(3) 2013-05-01 0
Kompanijos „Virgin Galactic“ kosminis erdvėlaivis „SpaceShipTwo“, ateityje gabensiantis turistus į kosmoso pakraštį, bandomojo skrydžio metu pakilo į beveik 17 km aukštį ir viršijo garso greitį.
(6) 2008-07-29 0
Britų verslininkas, „Virgin Group“ vadovas Richardas Bransonas Mohavės dykumoje (JAV), netoli Los Andželo, savo sukviestiems svečiams ir spaudos atstovams pristatė „Virgin Galactic“ „kosminę šaudyklę“ – lėktuvą, iš kurio bus paleistas kosminiam turizmui skirtas daugkartinio naudojimo kosminis laivas, pranešė „The Telegraph“.
(8) 2013-03-18 1
Norite iškelti savo palydovą į orbitą įprastiniu būdu, t. y. ant raketos nešėjos? Jums tai kainuos nei daug, nei mažai – 50 milijonų dolerių. Neseniai susikūrusi šveicarų aeronautikos kompanija „Swiss Space Systems“, arba „S3“, teigia galėsianti tą patį padaryti vos už 10,6 milijonų „žalių“. Kodėl taip pigiai? Todėl, kad tam bus naudojamas komercinis laineris ir nepilotuojamas kosminis keltas.
(11) 2013-09-08 0
Komerciniai skrydžiai jau greitai gali būti realybe po to, kai kompanija „Virgin Galactic“ atliko antrą skrydžio bandymą, kurio metu buvo erdvėlaivis skrido greičiau nei garso greičiu.
(0) 2013-01-23 1
Privačius kosminius laivus kuriančios ir kosminio turizmo paslaugas ketinančios teikti bendrovės šiemet žengs didelį žingsnį į priekį komercinių kosminių skrydžių rinkoje, mano kosmoso pramonės ekspertai. Jų darbų tvarkaraštyje šiemet numatyti nauji kosminių lėktuvų bandomieji skrydžiai, naujų raketų paleidimai, aerokosminės technikos bandymai aerodinaminiuose vamzdžiuose bei kiti parengiamieji darbai ruošiantis privatiems orbitiniams ir suborbitiniams kosminiams skrydžiams, skelbia „Space.com“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos