Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Virtuali realybė prekyboje
 
 

Virtuali realybė prekyboje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-03-05 14
Lietuvoje nuo kovo pristatoma Taivano techninės įrangos gamintojos MSI VR kuprinė „VR One“, sverianti 3,58 kg. Jos privalumas - VR vaizdai neužkliūnant už kompiuterio laidų rezginio.
(9) 2017-02-15 24
Jau keletą metų nemažai gamintojų atstovų tvirtina, kad virtuali realybė yra didelis žingsnis į priekį daugelyje gyvenimo sričių. Tačiau iš tiesų, nepaisant stambiausių ir smulkesnių kompanijų pastangų, jokios revoliucijos iki šiol neįvyko. „Sony“, „Oculus“, HTC ir „Google“ pernai išleido savo prietaisus, panardinančius į virtualios realybės pasaulį, tačiau didelio populiarumo jie nesusilaukė.
(0) 2017-01-17 7
Virtualiu pasauliu buvo susidomėta dar prieš 5 dešimtmečius, tačiau šiandien prieinami įrenginiai atsirado dar visai neseniai. Atvykę į parduotuvę žmonės labiausiai susižavėdavo „Oculus Rift“ virtualios realybės (VR) akiniais. Buvo aišku iškart – tai ateitis.
(1) 2016-11-29 6
Virtualios realybės technologijos šiandien dažniausiai linksniuojamos žaidimų naujienų pristatymuose. Nėra jokių abejonių, kad 2016-ieji yra virtualios realybės proveržio metai. Tačiau ši technologija gali ir turi būti pritaikoma praktiškai – ji naudojama medicinoje, moksliniuose bandymuose, interjero dizaino kūrime ir taip toliau. Garsus ir lietuvių labai mėgstamas automobilių gamintojas „Audi“ virtualios realybės technologijas naudoja išbandyti automobilių surinkimo procesus.
(2) 2016-03-01 16
Netrukus programuotojai galės pradėti kurti programas ir žaidimus „Microsoft“ virtualios realybės akiniams „HoloLens“. Jų išskirtinis bruožas – gebėjimas integruoti kompiuterinius vaizdus į fizinę aplinką.
(0) 2015-07-17 -3
Kai šalyje plačiai diskutuojama apie prekybininkų pastangas visais įmanomais būdais masinti pirkėjus patraukliomis kainomis, pagal geriausias turgaus tradicijas neriant į masines derybas laike, pasauliui mūsų bėdos yra sunkiai suprantamos. Aptarnavimo kokybė ir žmogiški aspektai seniai apleido vietą antraštėse prekybos technologijoms. Nuo primityvesnių sprendimų pritaikant senesnius išradimus bendravimui su klientais ar verslo valdymo automatizavimo iki metodų mobilių technologijų pagalba aprašyti vartotojų elgesį ir geriau jų lūkesčiams pritaikyti aplinką. Net terminas technologija dažnai nebeskamba labai moderniai, nes prilygsta tik įrankiui atlikti darbą.
(4) 2015-06-12 11
„Facebook“ kompanijos padalinys „Oculus“, vystantis virtualios realybės projektą, kurį įsigijo informacinių technologijų gigantė, pagaliau oficialiai pristatė savo kūrinį – „Oculus Rift“ virtualios realybės šalmą.
(1) 2015-03-24 19
Kompanija „Magic Leap“, kuri nuo nesenų laiko priklauso interneto gigantui Google, išpublikavo vaizdo klipą, kuriame pademonstravo neįtikėtinas kuriamos virtualios realybės technologijos galimybes.
(0) 2014-10-08 2
Visai tikėtina, kad atvykus į saloną išbandyti naujausią Lexus automobilį, jums bus pasiūlyti užsidėti virtualios realybės šalmą, o ne atsisėsti į naujausio automobilio saloną, rašo puslapis Gizmodo.
(2) 2010-10-01 0
Internetu parduodama ne taip daug drabužių, o netikusių rūbų grąžinimas pardavėjui yra gana nuostolingas. Problemos sprendimą siūlo Estijos bendrovė „Fits.me“, sukūrusi manekeną, sugebantį įgauti bet kokio kūno formą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos