Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Virtualios klaviatūros
 
 

Virtualios klaviatūros

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-10-24 1
Pastaraisiais metais stebima išmaniųjų telefonų ekranų augimo tendencija turi vieną trūkumą: viena ranka surinkinėti tekstą jų klaviatūroje tampa vis sunkiau.
(0) 2015-10-10 8
Klaviatūra „SwiftKey“ su nuspėjamuoju įvedimu yra viena iš populiariausių programų „Google Play“ parduotuvėje. Pernai ši programa tapo nemokama „Android“ prietaisams ir pasirodė jos versija iOS. Dabar programos kūrėjai žengia kitą žingsnį išmaniosios klaviatūros kūrime.
(7) 2014-05-14 43
Kompiuterio klaviatūra iki šiol atrodo beveik nepasikeitusi ne tik nuo pirmųjų kompiuterių atsiradimo laiko, bet nedaug skiriasi ir nuo savo senesnio pirmtako – XIX amžiaus rašomosios mašinėlės.
(7) 2014-04-28 0
Taivano bendrovė „Wistron Corporation“ netrukus planuoja pateikti rinkai pirmuosius įrenginius su taktilinio atgalinio ryšio sistema „Tactus Technology“. Manoma, kad jau šių metų pabaigoje „iPad“ planšečių savininkai galės įsigyti specialų dėklą su reljefiniais klavišais, kurie pasirodys ir pranyks pagal pareikalavimą.
(2) 2013-06-10 0
Bendrovė „Google“ prieš keletą dienų išleido „Android“ operacinę sistemą naudojantiems mobiliesiems įrenginiams skirtą virtualią klaviatūrą „Google Keyboard“, kuri konkuruos su gerai žinomais trečiųjų šalių sprendimais „Swype“ ir „SwiftKey“, praneša TedchRadar.com.
(0) 2013-05-02 0
Mokslininkai iš St. Andrews universiteto Škotijoje, Maxo Plancko informatikos instituto Vokietijoje ir Montatnos universiteto JAV sukūrė kitokio nei įprasta išdėstymo virtualią klaviatūrą, skirtą planšetiniams kompiuteriams bei didelės įstrižainės išmaniesiems telefonams, praneša BBC.co.uk.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos