Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Visuomeninė Lietuvos situacija
 
 

Visuomeninė Lietuvos situacija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2015-06-17 22
<em>Seimas pradėjo svarstyti pasiūlymą visam laikui įslaptinti bendradarbiavusių su KGB ir savanoriškai tuo prisipažinusių pavardes.</em>
(11) 2015-05-30 25
Lietuvoje diskutuojant apie darbo santykių liberalizavimą rodoma į kaimynų pusę, kurie tai esą jau padarė gerokai anksčiau.
(22) 2015-05-22 74
Aš nesu pilotas. Nesu aviacijos ekspertas. Nenusimanau apie An-2 specifiką ar jūros sroves. Bet esu Lietuvos Respublikos pilietis. Visą gyvenimą tai buvo mano teisė. Mano pareiga. Mano privilegija. Mano garbė.
(6) 2015-05-13 13
Tam, kad Lietuvoje būtų įteisinti azartiniai lošimai internetu, Seimo nariai linkę aukoti piliečių laisvę be apribojimų naršyti internete. Parlamentarai antradienį po svarstymo pritarė Azartinių lošimų įstatymo pataisoms, kuriose numatoma, kad Lietuvos interneto paslaugų tiekėjai privalės blokuoti prieigą prie nelegaliai veiklą vykdančių lošimų svetainių.
(14) 2015-04-22 1
Kai Lietuvos gyventojų gyvybei dėl ekstremalių oro sąlygų ar kitų priežasčių gali kilti pavojus, jie į mobiliuosius telefonus turėtų gauti specialias informacines žinutes, kurias siunčia Valstybės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (VPGT). Tačiau, kaip rodo naujausi informacinės sistemos patikrinimai, didelė dalis žmonių gresiant pavojui liktų neperspėti.
(84) 2015-04-14 79
Grąžinti šauktinių kariuomenę – labai nepopuliarus žingsnis šalies vadovybei, kurio tikrai nebūtų reikėję žengti, jei visuomenė būtų pakankamai pilietiška ir patriotiška. Diskutuoti tikrai yra ką – apie šauktinių indėlį į kariuomenės pajėgumą bei alternatyvas jaunuoliams, kurie mokosi, dirba ar turi kitų įsipareigojimų, kuriuos tinkamai įvykdyti devynių mėnesių nepertraukiama tarnyba gali sutrukdyti.
(29) 2015-03-11 41
Prieš kelias dienas įkurtoje „Facebook“ grupėje Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė kaltinama karo kurstymu, tautos bauginimu, baimės sėjimu ir kitais būtais ar nebūtais dalykais. Sparčiai populiarėjančios grupės tikslas – surengti referendumą dėl D.Grybauskaitės nušalinimo. Tačiau panašu, kad iniciatyvos autoriai užmiršo paskaityti mūsų šalies Konstituciją.
(10) 2015-01-07 67
Rusijai užpuolus Ukrainą tapo aišku, kad karas nebūtinai turi vykti kažkur toli: jei agresorius panorės, jis gali kilti ir Lietuvoje. Atsargūs žmonės nelaimėms ruošiasi iš anksto, todėl Lietuvos krašto apsaugos ministerija nutarė išleisti praktinį vadovą piliečiams apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metu.
(7) 2014-10-04 21
Šiuo metu Lietuva tinkamai neapsigintų nuo Rusijos žaliųjų žmogeliukų netikėtų atakų. Taip nusprendė Krašto apsaugos ministerija, todėl jau skuba taisyti įstatymų ir suteikti daugiau teisių kariams, rašo „Lietuvos rytas“.
(4) 2014-09-29 5
Lietuvos knygynuose trūksta politiką filosofiniu istoriniu požiūriu analizuojančių knygų: lietuvių autoriai retai rašo tokias knygas, o nauji užsienietiškų šios srities knygų vertimai nebeatsiranda. Taip LRT Klasikos laidoje „Ryto allegro“ sako Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) profesorius Alvydas Jokubaitis.
(13) 2014-06-27 -27
Ką mūsų šalis duoda pasauliui? Ar prisideda prie bendro saugumo, sveikatos, o gal kultūros lygio kėlimo planetoje? Ką tik paskelbtame „Šalių gerumo indekse“, kuriame 125 pasaulio valstybės surikiuotos eilės tvarka pagal tai, kiek gero duoda pasauliui.
(20) 2014-06-04 27
Istorikas Algimantas Kasparavičius mano, kad Lietuvos noras ieškoti priešų yra valstybės silpnumo ženklas, kuris tik įrodo šalies nesubrendimą tiek politikoje, tiek kultūroje.
(0) 2014-06-03 12
Lietuva priklauso šalims, kuriose suklysti yra labiau negu vidutiniškai gėdinga, be to, esame viena iš šalių, kur klaidų analizuoti nereikia – sudėję šias savybes kartu, gauname terpę, kuri nėra palanki tradiciniam strategijų kūrimui ir įgyvendinimui, sako vadybos konsultantas dr. Alfredas Chmieliauskas.
(0) 2014-03-14 0
Korumpuotas yra ne tik kyšius imantis politikas ar tarnautojas. Buvusio teisingumo ministro Remigijaus Šimašiaus įsitikinimu, korumpuotai elgiasi ir tie valdžios atstovai, biurokratai, kurių priimamus sprendimus lemia nuovargis, bloga nuotaika ir kiti žmogiškieji faktoriai.
(14) 2013-12-02 1
Europos pacientų forumo prezidentas Andersas Olausonas, neseniai viešėjęs Vilniuje, kur dalyvavo sveikatos forumo konferencijoje „Tvarios sveikatos sistemos – darniam Europos vystymuisi“, teigė, kad šiuo metu Lietuvoje esančią pacientų padėtį galima palyginti su ta, kuri kitose Europos šalyse buvo prieš keliasdešimt metų. Švedas stebisi jo ausis pasiekiančiais mūsų šalies pacientų skundais, kad gydytojai už savo darbą reikalauja kažkokio atlygio ar dovanų. Jei iš tiesų taip yra, esą reikia kelti aliarmą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos