Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Visuomeninė Lietuvos situacija
 
 

Visuomeninė Lietuvos situacija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2015-11-13 13
Jeigu esate gavęs vartojimo kreditą, nenustebkite, kad apie tai sužinos ir jūsų „Facebook“ draugai. Pasirodo, greitųjų kreditų bendrovės kartais per socialinių tinklų bičiulius ieško savo skolininkų ir tikina, kad tokiu būdu nieko asmeniško apie savo klientus neatskleidžia. Tačiau su tokia praktika susidūrę žmonės piktinasi – savo paslaptis jie norėtų pasilikti sau, ypač kai nuo nieko nesislapsto.
(0) 2015-10-13 7
Strateginio bendradarbiavimo sutartį pasirašę Vilniaus ir Kauno technologijos universitetų rektoriai prabilo apie radikalius pokyčius. Jie sako norintys keisti stojimo į aukštąsias mokyklas sistemą.
(12) 2015-10-06 49
<i>Mes laukiame karo. Po Rusijos įvykdytos Krymo okupacijos ir aneksijos sekė beprotiška nacistinė Vladimiro Putino 2014 m. kovo 18-osios kalba Kremliuje, kuri kone žodis žodin atkartojo Adolfo
(6) 2015-06-17 22
<em>Seimas pradėjo svarstyti pasiūlymą visam laikui įslaptinti bendradarbiavusių su KGB ir savanoriškai tuo prisipažinusių pavardes.</em>
(11) 2015-05-30 25
Lietuvoje diskutuojant apie darbo santykių liberalizavimą rodoma į kaimynų pusę, kurie tai esą jau padarė gerokai anksčiau.
(22) 2015-05-22 74
Aš nesu pilotas. Nesu aviacijos ekspertas. Nenusimanau apie An-2 specifiką ar jūros sroves. Bet esu Lietuvos Respublikos pilietis. Visą gyvenimą tai buvo mano teisė. Mano pareiga. Mano privilegija. Mano garbė.
(6) 2015-05-13 13
Tam, kad Lietuvoje būtų įteisinti azartiniai lošimai internetu, Seimo nariai linkę aukoti piliečių laisvę be apribojimų naršyti internete. Parlamentarai antradienį po svarstymo pritarė Azartinių lošimų įstatymo pataisoms, kuriose numatoma, kad Lietuvos interneto paslaugų tiekėjai privalės blokuoti prieigą prie nelegaliai veiklą vykdančių lošimų svetainių.
(14) 2015-04-22 1
Kai Lietuvos gyventojų gyvybei dėl ekstremalių oro sąlygų ar kitų priežasčių gali kilti pavojus, jie į mobiliuosius telefonus turėtų gauti specialias informacines žinutes, kurias siunčia Valstybės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (VPGT). Tačiau, kaip rodo naujausi informacinės sistemos patikrinimai, didelė dalis žmonių gresiant pavojui liktų neperspėti.
(84) 2015-04-14 79
Grąžinti šauktinių kariuomenę – labai nepopuliarus žingsnis šalies vadovybei, kurio tikrai nebūtų reikėję žengti, jei visuomenė būtų pakankamai pilietiška ir patriotiška. Diskutuoti tikrai yra ką – apie šauktinių indėlį į kariuomenės pajėgumą bei alternatyvas jaunuoliams, kurie mokosi, dirba ar turi kitų įsipareigojimų, kuriuos tinkamai įvykdyti devynių mėnesių nepertraukiama tarnyba gali sutrukdyti.
(29) 2015-03-11 41
Prieš kelias dienas įkurtoje „Facebook“ grupėje Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė kaltinama karo kurstymu, tautos bauginimu, baimės sėjimu ir kitais būtais ar nebūtais dalykais. Sparčiai populiarėjančios grupės tikslas – surengti referendumą dėl D.Grybauskaitės nušalinimo. Tačiau panašu, kad iniciatyvos autoriai užmiršo paskaityti mūsų šalies Konstituciją.
(10) 2015-01-07 67
Rusijai užpuolus Ukrainą tapo aišku, kad karas nebūtinai turi vykti kažkur toli: jei agresorius panorės, jis gali kilti ir Lietuvoje. Atsargūs žmonės nelaimėms ruošiasi iš anksto, todėl Lietuvos krašto apsaugos ministerija nutarė išleisti praktinį vadovą piliečiams apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos