Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Visuomeninė Lietuvos situacija
 
 

Visuomeninė Lietuvos situacija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-11 26
Jau prieš kurį laiką sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga turėjo suvokti, kad didžioji dalis jo ir Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) problemų yra ne dėl sprendimų, o dėl ydingos komunikacijos.
(0) 2017-11-15 5
Įprasta manyti, kad Lietuvoje šiuo metu yra keturi didmiesčiai. Bet ką reiškia toks statusas? Kiek iš tikrųjų jų turime ir kas keičiasi, kai miestas praranda šį statusą?
(6) 2017-07-13 -6
Kanados ir JAV mokslininkai surado priežastį, dėl kurios liberalių ir konservatyvių požiūrių žmonės negali prieit bendros nuomonės. Atitinkamą tyrimą mokslininkai paskelbė žurnale „Analyses of Social Issues and Public Policy“.
(26) 2017-05-09 10
Jei šiandien reikėtų ginti savo šalį, 4 iš 10 lietuvių neabejotinai imtų ginklą į rankas. Tai rodo naujausia gyventojų apklausa. Gauti duomenys taip pat atskleidė ir ryšį su gyvenimo kokybės vertinimu Lietuvoje. Nors skaičiai neatrodo itin įspūdingai, anot ekspertų, tai geresni rezultatai, nei buvo tikėtasi. Iniciatyva surengti tokią apklausą kilo Krašto apsaugos ministerijai, aiškinantis, kaip visuomenė reaguoja į esamas grėsmes.
(1) 2017-03-01 35
Premjeras Saulius Skvernelis penktadienį išreiškė palaikymą „Tesla Gigafactory LT“ iniciatyvinės grupės idėjoms dėl Lietuvos investicinės aplinkos gerinimo ir visuomeninių iniciatyvų, kurios prisideda prie valstybės tikslų įgyvendinimo ir Lietuvos populiarinimo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos