Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Visuomeninis - grupinis transportas
 
 

Visuomeninis - grupinis transportas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-06-28 20
Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius Los Andžele apsilankė vienoje pažangiausių pasaulio kompanijų – naujos kartos transporto sistemą kuriančioje įmonėje „Hyperloop One“. Susitikimo metu kompanijos atstovai pristatė savo diegiamą technologiją ir viziją – „Hyperloop One“ transporto koridoriumi sujungti visas Skandinavijos ir Baltijos šalis, taip pat Lenkiją ir Vokietiją – ir pasiūlė Lietuvai įsitraukti į šį procesą.
(0) 2015-04-01 61
Žinoma, traukinys neperskris kalnų ar vandenynų kaip lėktuvas, tačiau palyginus su orlaiviais, kelionės bėginiu transportu yra daug pigesnės, patogesnės ir kur kas vaizdingesnės. Sakysite, lėktuvu greičiau? Nė velnio! Šiuolaikiniai traukiniai taip pat gali įsibėgėti iki sunkiai suvokiamų greičių, leidžiančių didelius atstumus įveikti akimirksniu. Tad, kviečiame susipažinti su 10 sparčiausių pasaulio traukinių:
(5) 2014-12-04 23
Klaipėdoje pradėjo veikti pirmasis šalyje keleivių persodinimo terminalas. Jame automobilius ir dviračius palikę priemiesčių gyventojai, toliau kelionę tęsti skatinami viešuoju transportu. Taip siekiama sumažinti automobilių srautus Klaipėdos centre.
(43) 2014-07-11 9
Tūlas lietuvis automobilio įsigijimui pasiruošęs imti nepakeliamą kreditą, tūnoti spūstyse, kentėti parkavimo vietų trūkumą bei brangstančius degalų, tačiau asmeninę transporto priemonę laiko viena didžiausių investicijų, už kurią didesniu poreikiu laikomas tik nuosavas būstas.
(4) 2014-02-18 0
Nuo 2013-ųjų sausio pirmosios Talino viešasis transportas tapo nemokamas taliniečiams. Tai – vienintelis tokio dydžio miestas (430 tūkst. gyventojų), kur įgyvendintas panašus eksperimentas.
(41) 2014-01-29 0
Antro pagal dydį Vokietijos miesto Hamburgo vadovai planuoja, kad po dvidešimties metų mieste neliks nuosavų automobilių.
(8) 2013-11-14 0
Nors jau nuo šių metų sausio 1-osios Talino gyventojai gali nemokamai važinėtis viešuoju transportu, besinaudojančiųjų šia paslauga nepadaugėjo. Kodėl šis socialinis ir ekologinis eksperimentas nepakeitė miesto, klausia estų dienraštis „Postimees“ ir atsako: miesto strategai pamiršo įvertinti tai, ko miestiečiams iš tikrųjų reikia.
(10) 2013-02-20 0
Degalų kainos jau yra pasiekusios beveik penkių litų už litrą ribą. Nepaisant rekordinių kainų, automobilių nemažėja, miestuose nuolat susidaro spūstys, nes vairuotojai ne visuomet ryžtasi iškeisti patogų važiavimą nuosava transporto priemone į viešąjį transportą.
(2) 2012-08-24 0
Didžiąją praeito amžiaus dalį pasaulis stebėjo Amerikos miestus tikėdamasis juose išvysti ateities dalį. Tačiau dabar visų akys nukrypo į Kiniją, rašo „Foreign Policy“.
(13) 2012-05-31 0
Trys lengvieji automobiliai ir sunkvežimis Ispanijos keliu net 200 km sėkmingai nuvažiavo nevairuojami žmonių – vairuotojų darbą atliko radarai ir lazerinės sekimo sistemos. Kelionės metu automobilių vairuotojai ramiai sau sklaidė žurnalus ir skaitė knygas. Tiesa, iš pradžių jų vairuotojams atitraukti rankas nuo vairo dėl savisaugos instinkto sekėsi sunkiai...
(7) 2012-03-01 0
Vienos gyventojai skatinami už nedidelę kainą išsinuomoti automobilį vienu išmaniojo telefono spustelėjimu. Austrijos sostinėje Vienoje galima pasinaudoti modernia paslauga, už nedidelę kainą išsinuomoti automobilių įmanoma vienu išmaniojo telefono spustelėjimu, Vienos gyventojai raginami nukakti iš taško A į tašką B ir nesukti galvos kaip grąžinti trumpam išnuomotą automobilį.
(8) 2011-11-04 1
Švedijoje baigiami atlikinėti praktiniai vilkikų su kompiuterizuotomis valdymo sistemomis bandymai ir nuo kitų metų šalies keliuose juos vairuos nebe žmonės, o kompiuteriai.
(0) 2011-10-06 0
Šiuolaikinės technologijos iš esmės jau dabar leistų didžiąją dalį vilkiko vairuotojo darbo perduoti kompiuterinėms sistemoms. Žmogus, sėdintis vilkiko kabinoje, tokiu atveju taptų labiau kelionės operatoriumi nei vairuotoju. Tačiau tokias sistemas kuriantys „Volvo Trucks“ ekspertai teigia, kad šiuo atveju viskas vyktų atvirkščiai, tai yra dar labiau būtų išryškintas vairuotojo vaidmuo.
(4) 2011-08-11 0
Savarankiškai važiuojantys automobiliai Didžiojoje Britanijoje dar laukia savo valandos, tačiau ji jau išmušė po stambiausią Londono oro uostą „Heathrow“ zujantiems automatiniams automobiliams-kabinoms – arba tiesiog autokabinoms. Veždamos keleivius į reikiamą oro uosto terminalą, autokabinos visiškai išsiverčia be vairuotojo.
(29) 2011-05-08 0
Brangstantis kuras, tuštėjantys autobusai ir vis reiklesni keleiviai – tai problemos, su kuriomis susiduria vežėjai. Įmonės, besirūpinančios keleivių pervežimu viešuoju transportu, priverstos ieškoti vis efektyvesnių būdų, kaip mažesnėmis sąnaudomis uždirbti kuo daugiau.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos