Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vitaminai
 
 

Vitaminai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-12-27 0
1602 metais Ispanijos flotilei plaukiojant Ramiuoju vandenynu, ties vakariniais Meksikos krantais, jūreiviai netikėtai pasiligojo. „Pirmasis simptomas buvo viso kūno skausmas, dėl kurio žmonės pasidarė labai jautrūs prisilietimams. Ant kūno, ypač žemiau liemens, atsirado purpurinės dėmės; jūreivių dantenos taip sutino, kad jie negalėjo sukąsti dantų ir galėjo tik gerti. Galų gale jie pradėjo mirinėti – staiga, kalbėdami“, - rašė ekspedicijos kunigas Antonio de la Ascensiónas.
(0) 2013-08-27 0
Atsižvelgdama į Prancūzijos prašymą, Europos maisto saugos tarnyba (EMST) patvirtino, kad magnis, vitaminas A ir geležis mažiems vaikams gali duoti tokios pat naudos kaip ir suaugusiems.
(14) 2013-08-16 1
Jei norite būti ramūs, jog gaunate visus reikiamus vitaminus, du aukštas pareigas užimantys JAV gydytojai turi tik vieną patarimą: susitvarkykite savo mitybą.
(0) 2013-07-23 2
Vitaminai ir mineralų papildai gali sustiprinti protinę energiją ir savijautą ne tik sveikiems suaugusiems žmonėms, bet ir tiems, kas linkęs į nerimą ir depresiją.
(2) 2013-07-02 0
Didelio JAV atlikto tyrimo duomenys rodo, kad kalcis ir vitaminas D gali sustiprinti menopauzę išgyvenančių ir hormoninę terapiją naudojančių moterų kaulus.
(0) 2013-06-19 0
Kasdien vartojant tam tikrą gerųjų bakterijų probiotikų padermę, vitamino D kiekis žmogaus organizme gali padidėti ketvirtadaliu, rodo Kanados mokslininkų atliktas tyrimas.
(0) 2013-05-23 1
Antradienį mokslininkai paskelbė sugebėję laboratorijoje išaugintas tuberkuliozės bakterijas užmušti senu geru, visiems puikiai pažįstamu junginiu – vitaminu C. Pasak jų, tai yra „netikėtas atradimas, suteikiantis vilties sukurti geresnių, pigesnių vaistų“, rašo agentūra AFP.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos