Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Volkswagen
 
 

Volkswagen

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-06-03 0
Staiga pravirkusio berniuko aplinkiniai klausia, kas nutiko. Šis sriūbaudamas aiškina, kad pametė rutuliuką. Kokį? Nedidelį, apvalų, žalią. Kaip gi čia raudančiam vaikui nepadėsi – puolė visi aplinkiniai ant kelių ir ieškot, kur tas nelemtas rutuliukas nuriedėjęs. Po maždaug 10-15 min. berniukas, pamatęs, kad reikalas bergždžias, staiga nusiramino ir šniurkščiodamas tarė: "Ai, tiek to, nebeieškokite – susisuksiu kitą." Juokas juokais, tačiau kito tokio rutuliuko, kokį "nulipdė" menininkas iš Indonezijos Ičvanas Nuras (Ichwan Noor), nepavyks ne tik kad susisukti, bet, turbūt, ir savo akimis pamatyti. Nepatinka rutuliukas? Gal tada patiks kubeliai?
(0) 2013-03-20 2
Naujasis Volkswagen e-Up debiutuos Frankfurto automobilių parodoje rugsėjo mėnesį ir turės inovacinę įkrovimo technologiją.
(28) 2013-03-16 3
Pasirodė daugiau duomenų ir nuotraukų apie pirmąjį visiškai elektrinį Volkswagen Golf. Elektrinis e-Golf galės nuvažiuoti 174 km, o baterijoms įkrauti užteks 5 valandų. 26,5 kW baterija bus sujungta su elektriniu motoru, kuris turės 115 AG bei 270 NM. Maksimalus greitis bus apribotas iki 134 km/h. Visi pakeitimai prie standartinio Golf svorio pridės papildomus 250 kg.
(1) 2013-03-06 0
Ekonomiškumas ir galingumas – dažnai nesusiejami žodžiai automobilių pramonėje. Volkswagen pristato septintos kartos Golf GTD versiją, kurioje žada visa tai suderinti.
(4) 2013-02-27 0
„Volkswagen“ atstovai tikina, kad jų sukurtas XL1 − pats ekonomiškiausias serijinės gamybos automobilis visame pasaulyje. Gamintojo teigimu, jo degalų sąnaudos tesiekia tik 0,9 l/100 km. Dėl iš tinklo įkraunamos hibridinės sistemos dvivietis automobilis gali įveikti 50 km atstumą naudodamas tik elektros energiją.
(38) 2013-02-19 1
Pernai Lietuvos naujų automobilių rinka patyrė beveik 9 proc. nuosmukį, bet naudotų mašinų populiarumas didėjo net 37 proc. O tarp jų dominuoja vien vokiški modeliai.
(2) 2012-09-15 0
Vokiečių kompanija „Volkswagen“ su garsiu televizijos kanalu „Discovery“ sukūrė specialią „Volkswagen Beetle“ modelio versiją. Šis automobilis – tarsi narvas, skirtas pasivažinėjimui tarp ryklių.
(23) 2012-05-15 0
Džonas ir Helen Teilorai (John and Helen Taylor) ne veltui vadinami „labiausiai degalus pasaulyje taupančia pora“. Sutuoktiniams priklauso daugiau kaip 40 taupaus vairavimo pasaulio rekordų. Akivaizdu, jog šių pasiekimų Teilorų šeimai – maža. Tik ką šeimyninis tandemas pasiekė naują absoliutų planetos rekordą – į 2012 m. „Volkswagen Passat“ automobilio baką sklidinai užsipylę dyzelino, Dž. ir H. Teilorai nuvažiavo net 2 617 km.
(5) 2012-05-09 2
Kai vokiečių koncernas „Volkswagen“ pakvietė savo produkcijos gerbėjus pasidalinti kūrybinėmis idėjomis, nedaugelis galėjo įsivaizduoti, jog tarp 119 tūkst. idėjų pasitaikys vienas iš kitų tarpo itin išsiskiriantis sumanymas – sklandančio automobilio idėja. Tačiau „Hover Car“ idėja koncernui taip patiko, jog jos pristatymui buvo sukurtas ir „Youtube.com“ patalpintas trumpas filmukas.
(4) 2012-03-14 0
„Volkswagen“ grupės vadovas Martinas Winterkornas pernai uždirbo 17,5 mln. eurų. Jis atsidūrė Vokietijoje sudaromo daugiausiai uždirbančių vadovų sąrašo „DAX Index“ viršuje, rašo „Automotive News“.
(28) 2011-10-31 1
„Volkswagen“ neatsisako planų gaminti itin ekonomišką XL1 modelį, kurio koncepcija buvo pristatyta šių metų pradžioje Kataro automobilių parodoje. „Volkswagen“ grupės vadovas Martinas Winterkornas atskleidė, kad jau žinoma ir būsimo modelio gamybos vieta, rašo „Automotive News“.
(0) 2011-10-03 0
Jungtinė „Volkswagen AG“ ir „SAIC Motor“ įmonė „Shanghai Volkswagen Automotive“ greitai pradės elektrinio automobilio gamybą Kinijoje. Remiantis Kinijos valdžios informacija, elektromobilis bus parduodamas ne kaip „Volkswagen“, o kaip naujos markės „Tantus“ atstovas, rašo „Automotive News“.
(11) 2011-08-05 0
„Volkswagen“, Vokietijos automobilių gamintojas, pademonstravo dar vieną galimą vairuotojo pagalbininką – sistemą, pavadintą „Laikinu autopilotu“ (Temporary Auto Pilot /TAP/). Šioje sistemoje naudojamos jau sukurtos ir gamybos stadiją pasiekusios technologijos, todėl tikimasi, kad ji greitai bus diegiama automobiliuose ir sumažins dėl nepakankamo vairuotojų budrumo nutinkančių nelaimingų atsitikimų skaičių.
(2) 2011-06-08 0
Kam atėjo į galvą visureigiais pavadinti vien sausuma važiuoti tegebančius automobilius? Kaltų, ko gero, ieškoti neverta – vargu, ar tuomet, kai buvo pradėti gaminti pirmieji „džipai“, kas nors bent svajojo, jog automobilis iš principo galėtų važiuoti ne tik sausuma, bet ir… vandeniu.
(10) 2010-11-12 1
Ar šiais metais jau teko su ledo gremžtuku trypinėti aplink savo automobilį? Vokiečių kompanija „Volkswagen“ tikisi jau greitai išgelbėti vairuotojus nuo tokių nemalonių darbų. Ingolštadto inžinieriai, kartu su Fraunhoferio instituto mokslininkais, anonsavo inovatyvią technologiją, kuri neleistų ant automobilio langų ir žibintų stiklų susiformuoti ledo ar šerkšno sluoksniui.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos