Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vykdomos medicinos akcijos
 
 

Vykdomos medicinos akcijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-06-01 0
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas kartu su LR Sveikatos apsaugos ministerija bei Vilniaus savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru Vilniuje vykdo akciją „Gimiau nerūkantis“.
(0) 2011-05-30 0
Norime pakviesti visus kauniečius į „Cukrinio diabeto mokyklėlę“. Joje šeimos gydytojai bei slaugytoja diabetologė šia liga sergančiuosius ir jų artimuosius mokys kaip teisingai maitintis, kaip mankštintis, kaip save prižiūrėti ir susidraugauti su šia liga.
(0) 2011-04-14 0
Mokslinio žurnalo „Lietuvos bendrosios praktikos gydytojas” balandžio mėnesio numeryje išspausdintas straipsnis kaip šių metų kovo 30 d. gydytojų komanda su naujausia diagnostine įranga iš Kauno klinikų iškeliavo į Biržus, kur net dviejose gydymo įstaigose pacientams, kurie serga cukriniu diabetu atliko išsamius tyrimus. Buvo tiriamas jų regėjimo aštrumas, matuojamas akispūdis, su mobilia skaitmenine kamera fotografuojamas akių dugnas.
(0) 2011-04-08 0
Balandžio 10-16 dienomis vyks Pasaulinė informavimo apie homeopatiją savaitė (World homeopathy awareness week), kurią organizuoja Pasaulinė informavimo apie homeopatiją organizacija (WHAO).
(0) 2011-04-08 0
2011 m. balandžio mėn. Alytuje ir Druskininkuose vyksta sveikatos mėnesio „Apsaugok širdį“ renginiai. Jų metu galima nemokamai atlikti cholesterolio kraujyje tyrimą, pasimatuoti kraujospūdį ir širdies ritmą, paskaitose pasiklausyti medikų patarimų, kaip apsaugoti širdį bei atlikti kitus kraujo tyrimus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos