Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » WEB hostingas
 
 

WEB hostingas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2019-07-23 -18
Jei prireikė reprezentacinės interneto svetainės, norite sukurti asmeninį blogą, o gal pradėti verslą internete ir tam reikia elektroninės parduotuvės, neišvengiamai iškils klausimas dėl hostingo – kur talpinti programuotojo sukurtą svetainę ir svarbiausia, kokį planą pasirinkti? Šį klausimą reikėtų spręsti netgi prieš programavimo darbus, nes nuo pasirinkto programinio sprendimo priklausys ir tai, kiek mokėsite už hostingą.
(1) 2019-06-25 55

Visi žino, kad vizualiai patrauklus interneto tinklalapis gali padėti pritraukti naujus lankytojus ir išlaikyti klientus. Tačiau ar žinote, kad „Google“ duomenimis, jei svetainė kraunasi 1-3 sekundes, yra 32 % tikimybė, jog ją vartotojas paliks (angl. bounces), lyginant su svetaine, kuri užsikraus greičiau nei per 1 sekundę? Trumpai tariant, net jei investuosite daug lėšų į dizainą ir ergonomiką, bet turėsite problemų su hostingu, prarasite daugybę lankytojų.

(14) 2013-08-06 0
Praėjusią savaitę Airijoje suimtas 28 metų Dublino gyventojas Ericas Eoinas Marquesas. Prašymą suimti šį jauną vyrą airiams pateikė JAV pareigūnai, mat, kaip FTB agentas teigė Airijos teisme, „jis yra pats didžiausias vaikų pornografijos platinimo internetu palengvintojas“. Jo areštas sutapo su didelės dalies anoniminio šifruoto „Tor“ tinklo „slaptųjų paslaugų“ išjungimu.
(0) 2012-10-22 2
Interneto amžiuje, ko gero, kiekviena įmonė turi savo svetainę, tačiau nustatytas svetainių pavadinimo registravimo taisykles dažna jų pamiršta. Taigi ką reikėtų žinoti apie interneto adresų srities simbolinius pavadinimus – domenus – prieš juos įregistruojant?
(3) 2012-06-29 0
Ar galima susikurti savo įmonės tinklalapį, neturint dizainerio ir programuotojo? Tikrai galima. Aišku, jis nebus labai profesionalus, tačiau šiek tiek pasistengus galima prisistatyti internete gana padoriai. Sugaišti tinklalapio sukūrimui reikės apie valandą – tiek laiko užtrunka tinkamo dizaino pasirinkimas ir reikalingų tekstų parengimas bei jų patalpinimas.
(3) 2012-02-20 1
Didelių interneto projektų kūrėjai „Content Delivery Network“ (CDN) žino labai gerai. Tuo tarpu interneto vartotojams šis terminas gali pasirodyti naujas, nepaisant to, kad tokio tinklo paslaugomis šiandien naudojasi dauguma internautų.
(0) 2011-03-23 0
Praėjusią savaitę plačiai žiniasklaidoje nuskambėję atvejai apie dėl pernelyg didelės apkrovos sutrikusias elektroninio surašymo, bilietų į Europos krepšinio čempionatą internetines sistemas išryškino duomenų centrų teikiamų IT resursų nuomos privalumus ir IT sprendimų pasirinkimo problemas.
(21) 2010-12-11 2
Pasaulio žiniasklaidoje pasirodė daugybė nuotraukų ir reportažų iš švedų centro „Pionen“, kuris priklauso tiekėjui „Bahnhof ISP“. Šis centras išsidėstęs požeminiame branduoliniame bunkeryje Stokholme ir jame prisiglaudė skandalingas tinklalapis „WikiLeaks“, kuris paviešino slaptus JAV valstybės departamento dokumentus.
(1) 2010-09-06 0
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ įsigijo 100 proc. interneto paslaugų bendrovės „Hostex“ akcijų. Vienos didžiausių Lietuvos interneto svetainių prieglobos (angl. web hosting) įmonės įsigijimas leis „Baltic Data Center“ klientams pasiūlyti naujų paslaugų bei gerinti jų kokybę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos