Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » WEB turinio valdymo sistemos
 
 

WEB turinio valdymo sistemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-12-01 8
Lapkričio 15 d. įvyko pirmoji oficiali Baltijos šalyse PrestaShop konferencija – PrestaShop Baltic Meetup 2018. Šio renginio dalyviai turėjo galimybę sužinoti apie elektroninės prekybos platformos aktualijas tiek iš PrestaShop atstovų, tiek iš kitų konferencijos svečių. Konferenciją organizavo oficialus PrestaShop Premium partneris Skandinavijos ir Baltijos šalyse - UAB Invertus.
(2) 2018-04-27 5
Kaip pranešama prieš dvi dienas, Drupal išleido naujas savo programinės įrangos versijas, kad pakoreguotų dar vieną kritinį nuotolinio kodo vykdymą (critical remote code execution - RCE), pažeidžiantį jo Drupal 7 ir 8 versijų branduolius.
(10) 2016-10-04 67
Pirmadienio vakarą socialiniuose tinkluose pradėjo sklisti žinutė apie www.sodra.lt tinklalapio kode įrašytus komentarus.
(4) 2016-06-24 -5
Ketvirtadalis interneto svetainių visame pasaulyje yra sukurtos naudojant nemokamą „Wordpress“ platformą, o ši ir kitos atvirojo kodo turinio valdymo sistemos (TVS), anot specialistų, bene dažniausiai kenčia nuo programišių atakų. Nemokamai sukurta svetainė, kurios sistemą vis pamirštama atnaujinti, yra vienas lengviausių grobių, tad neatsargus aplaidumas gali atnešti ne tik finansinių nuostolių, bet ir sugadinti verslo reputaciją.
(0) 2014-11-27 9
Suomių kompanija Klikki platformoje WordPress 3.x rado rimtą saugumo sistemos skylę, kuri gali būti naudojama įvairių kenkėjiškų atakų, naudojant script‘us, vykdymui.
(0) 2014-11-20 22
Tiesiog užburianti dalelių maišymosi skystyje simuliacija, kurią savo naršyklėje gali išbandyti kiekvienas.
(0) 2014-10-31 4
El. parduotuvėje Google Play pasirodė programėlė Jimdo, kuri leidžia nemokamai kurti savo internetinius puslapius, o kartu juos valdyti, naudojantis bet kuriuo įrenginiu: išmaniuoju telefonu, planšete ar asmeniniu kompiuteriu.
(0) 2013-10-07 0
Spalio 11 dieną „Teatro arenoje“ įvyks pirmoji Lietuvoje metinė Izraelio kompanijos „Wix“ konferencija „Building High-Growth Internet Companies“, skirta interneto entuziastams, marketingo specialistams ir tiems, kurie dar tik pradeda įgyvendinti savo verslo idėjas. Šis renginys, kartu su spalio 12-13 d. vyksiančiu „hackathonu“, žymi kompanijos „Wix“ veiklos pradžią Lietuvoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos