Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Windows Phone
 
 

Windows Phone

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2019-06-27 48
„Microsoft“ bendraįkūrėjis Billas Gatesas neseniai davė plačios apimties interviu rizikos kapitalo bendrovei „Village Global“ ir, pasisukus kalbai apie mobiliuosius įrenginius, atskleidė, kad labiausiai apgailestauja dėl to, jog „Microsoft“ nesugebėjo užsiimti tvirtos pozicijos išmaniųjų telefonų karuose, rašo „Ars Technica“.
(3) 2017-11-07 -62
Gal šis dalykas ir nelabai nuskambėjo lietuviškosiose medijose, bet anglakalbiuose socialiniuose tinkluose neseniai nugriaudėjo audra stiklinėje dėl simbolių, vaizduojančių mėsainį – vartotojai pastebėjo, kad „Google“ aplinkoje šis paveiksliukas atrodo labai keistai.
(11) 2017-10-17 15
„Microsoft“ Operacinių sistemų grupės viceprezidentas Joe Belfiore socialiniame „Twitter“ išsidavė: kompanija nebekuria naujų programinių sprendimų – nei techninės įrangos „Windows 10 Mobile“ platformai. Ir nors „Windows Phone“ fanai tikėjosi dar daug atnaujinimų ir naujovių, dabar jau aišku, kad nuo šiol „Microsoft“ tik taisys klaidas ir darys saugumo skylių užkaišymus esamiems vartotojams, bet nebekurs nieko naujo.
(15) 2017-10-01 31
Operacinė sistema „Windows Phone“ jau gerus metus neberodo jokių gyvybės ženklų, tad vienas iš „Microsoft“ įkūrėjų Billas Gatesas nusprendė, jog gyvenimas tęsiasi ir reikia judėti su pasauline pažanga. Per interviu kanalui „Fox News“ jis prisipažino, kad dabar naudojasi telefonu su „Android“ operacine sistema, rašo „The Verge“.
(8) 2017-07-14 25
Bendrovė „Microsoft“ antradienį oficialiai nutraukė operacinės sistemos „Windows Phone 8.1“ palaikymą – praėjus vos trejiems metams po šios versijos išleidimo. Palaikymo periodo pabaiga tuo pačiu reiškia ir visos „Windows Phone“ platformos mirtį, dėl kurios milijonai įrenginių, kuriuose vis dar veikia ši sistema, liks be priežiūros iš programinės įrangos gamintojo pusės, rašo „The Verge“.
(0) 2016-07-26 12
Pastaruoju metu „Skype“ nuo peer to peer duomenų perdavimo modelio vis labiau pereina į debesų technologijas, kurios „Microsoft“ atrodo perspektyvesnės.Didžiulės galios serveriai leido įgyvendinti naujas funkcijas, pavyzdžiui, grupinius vaizdo skambučius mobiliuosiuose įrenginiuose, įdiegti vertėją realiu laiku, pridėti botų palaikymą, vaizdo pranešimus ir kitas galimybes.
(0) 2016-01-20 8
Praėjusių metų kovo mėnesį WinHEC parodoje buvo pristatytas išmanusis telefonas „Coship Moly X“, kuriame anonso metu veikė operacinė sistema „Windows Phone 8.1“.
(1) 2015-07-02 0
Informuoti šaltiniai, kuriuos cituoja britų puslapis The Inquirer, teigia, kad kompanija Microsoft gal peržiūrėti savo politiką dėl operacinės sistemos Windows plėtros mobilių įrenginių rinkoje.
(0) 2015-06-09 5
Pasak tyrimų bendrovės „Comscore“, platforma „Windows Phone“ JAV šiuo metu išgyvena ne geriausius laikus. Pastarųjų mėnesių situacija leido pastebėti, jog ženkliai sumažėjo išmaniųjų telefonų su „Windows Phone“ operacine sistema naudotojų skaičius.
(0) 2015-04-20 10
Gandai, susiję su nauju LG kompanijos išmaniuoju telefonu, veikiančiu Windows Phone operacinės sistemos pagrindu, internete sklando jau kelis mėnesius. Dabar pasirodė pirmoji telefono nuotrauka.
(18) 2015-03-24 7
Darbuotojai vis dažniau savo darbo vietose nori naudoti savo išmaniuosius telefonus, tačiau nemažai kompanijų tokiems bandymams pasako griežtą „Ne“, jei tai Android mobilūs įrenginiai.
(0) 2015-03-11 14
Paroda „MWC 2015“ jau pasibaigė, tačiau kai kurios įmonės liko nepelnytai nepastebėtos. Omenyje turime legendinį prekinį ženklą „Polaroid“, kuris savo laiku su momentinėmis nuotraukomis fotografijoje sukėlė tikrą revoliuciją.
(0) 2015-03-10 5
Windows Phone vis dar labai atsilieka nuo iOS ir Android, tačiau Microsoft kompanija mobiliųjų įrenginių gamintojams nuolat pasiūlo naujus patogumus ir tokiu būdu bando paskatinti gaminti telefonus su jos operacine sistema.
(0) 2014-12-14 0
Remiantis „Focus Taiwan“ šaltiniais, „Acer“ kompanija planuoja įvesti į rinką išmanųjį telefoną, veikiantį „Windows Phone“ operacinės sistemos pagrindu. Jo premjera turėtų įvykti jau kitais metais. Įrenginys ko gero priklausys vidutinei arba žemesnei kainos kategorijai. Kol kas galimos specifikacijų duomenys neatskleidžiami.
(2) 2014-10-28 7
Kinų kompanijos Alcatel viceprezidentas Dan Dery, duodamas interviu britų leidiniui The Guardian, pasidalino savo mintimis, kaip jis įsivaizduoja Microsoft mobilios operacinės sistemos Windows Phone ateitį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos