Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Windows Vista
 
 

Windows Vista

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2008-11-24 0
Austrijos IT ekspertai aptiko „Windows Vista“ operacinės sistemos branduolio saugumo spragą, leidžiančią įsilaužėliams perimti sistemos administravimo teises ar vykdyti atsisakymo aptarnauti (DoS) atakas, pranešė „ZDNet“.
(15) 2008-11-21 0
Kelių stambių JAV kompanijų darbuotojai padavė į teismą savo darbdavius dėl to, kad darbe naudojamos operacinės sistemos „Windows Vista“ paleidimas trunka pernelyg ilgai.
(29) 2008-10-22 0
Nelegalios programinės įrangos platintojai mieliau renkasi „Windows XP", o ne naujausią „Microsoft" operacinę sistemą „Windows Vista", rašo "Computerworld".
(21) 2008-10-17 0
„Microsoft“ vykdomasis direktorius Steve‘as Ballmeris, kalbėdamas bendrovės „Gartner“ Orlande surengtoje metinėje konferencijoje „Symposium ITxpo“, pareiškė nesibaiminantis, kad vartotojai gali būti nusiteikę praleisti „Windows Vista“, kad galėtų pereiti iškart prie ją pakeisiančios „Windows 7“ OS.
(20) 2008-10-06 0
„Microsoft“ dar 6 mėnesiams pratęsė terminą, iki kurio bendrovės partneriai – kompiuterių techninės įrangos gamintojai – galės diegti į juos „Windows Vista“ OS kartu su galimybe vartotojams pageidaujant vietoj jos rinktis „Windows XP“, pranešė „TechRadar“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos