Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Xiaomi Mi A1
 
 

Xiaomi Mi A1

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-05-12 16
„Xiaomi“ telefonai visada sulaukia didelio dėmesio, o naujasis „Xiaomi Redmi Note 5 Pro“ yra itin aktyviai aptarinėjamas. Tačiau šios apžvalgos autorius abejoja, kad šis telefonas yra geresnis už „Xiaomi Mi A1“ ir savo nuomonę grindžia argumentais.
(0) 2018-03-31 -8
Šie vertingi įrenginiai suskirstyti pagal kainų kategorijas ir pasižymi tuo, kad nėra apkrauti nereikalingomis programomis.
(4) 2018-03-29 6
Išmaniųjų telefonų gamintojų Kinijoje šiuo metu tikrai apstu, tačiau pasaulinio pripažinimo kol kas pavyko susilaukti tik „Xiaomi“. Būtent šis gamintojas jau pasiekė tokį lygį, kad gali sau leisti planuoti oficialią išmaniųjų telefonų prekybą ne tik Kinijoje, bet ir daugelyje Europos valstybių.
(5) 2018-03-05 4
„Xiaomi“ kompanijos sukurta išmaniųjų telefonų operacinė sistema „MIUI“ nors ir siūlo neprilygstamą darbo patirtį, tačiau yra žinoma ir tai, kad šios operacinės sistemos pagrindas yra „Android“ operacinė sistema.
(1) 2018-01-29 7
„Xiaomi Mi A1“ telefonas nuo šių metų pradžios pradėjo gauti operacinės sistemos atnaujinimą iki „Android 8.0 Oreo“ ir per sausio mėnesį susikaupė daug apžvalgų, kas ir kaip keitėsi su šiuo telefonu. Šis telefonas yra pirmasis „Xiaomi“ kompanijos išmanusis, kuriame veikia „švarus androidas“, o pati kompanija glaudžiai bendradarbiavo su „Google“, kad jis pats pirmasis pasaulyje gautų atnaujinimą į „Android 8.0 Oreo“ ir operacinė sistema veiktų kuo sklandžiau.
(1) 2017-12-30 3
Žema kaina nebe esminis kriterijus renkantis naują telefono aparatą, net jei žinai, kad jis pagamintas Kinijoje. Vartotojas išmaniajam telefonui kelia vis daugiau reikalavimų, tad net ir ekonominės klasės telefonų gamintojams tenka gerokai pakonkuruoti su didžiosiomis kompanijomis.
(0) 2017-09-13 31
Kinijos kompanija „Xiaomi“ tampa vis populiaresnė ne tik vietinėje rinkoje, tačiau ir Europoje. Tie, kurie domisi šios kompanijos produkcija – tikriausiai žino, jog gamintojas savo išmaniesiems telefonams naudoja vartotojo sąsają „MIUI“. Tačiau, kaip jau rašėmė, „Xiaomi“ visai neseniai pristatė ir kiek neįprastą sau įrenginį – „Xiaomi Mi A1“, kuris veikia su visiškai švaria „Android“ operacinės sistemos versija.
(0) 2017-09-08 23
Šiandien Indijoje „Xiaomi“ pristatė dar vieną naujieną, pavadintą „Mi A1“. Kaip ir žadėta, išmanusis telefonas negavo firminės sąsajos MIUI ir veikia valdomas „švarios“ operacinės sistemos „Android“. Šis žingsnis turėtų padėti kompanijai populiarinti savo naujieną skirtingų šalių rinkose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos