Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Xiaomi Mi MIX 3
 
 
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-12-15 14
Šiame apžvalgų reitinge surasite apžvalgininkų atsiliepimus apie pirmąjį pasaulyje išmanųjį telefoną su 10 GB RAM, visiškai berėmiu ekranu ir turintį išstumiamą dangtelį. Štai jis, milžiniško dėmesio susilaukiantis ir aistras kaitinantys naujausias „Xiaomi Mi Mix 3“.
(3) 2018-11-08 -2
„Xiaomi Mi Mix 3“ – tai naujos kartos išmanusis telefonas su visiškai berėmiu ekranu, neturi jokios išpjovos ir bene labiausiai garsėja dėl išstumiamo mechanizmo. Toks sprendimas leidžia paslėpti priekyje integruotas kameras po ekranu tuo metu, kai jos nėra naudojamos. „Xiaomi Mi Mix 3“ ypatingas tampa ir dėl „Snapdragon 845“ CPU, maksimalios 10 GB RAM atminties bei 93,4% siekiančio „screen-to-body“ reitingo.
(7) 2018-10-30 25
Kompanija „Xiaomi“ pristatė naują savo „berėmių“ išmaniųjų telefonų šeimos narį – „Mi Mix 3“. Norėdami pasiekti ekrano ploto ir priekinio skydelio santykio didžiausią reikšmę kinų inžinieriai, kitaip nei naujienos pirmtakuose, įrenginyje panaudojo priekinės kameros išslenkantį bloką su specialiu mechanizmu. Tai leido atsikratyti ekrano išpjovos, kuriuo pasižymi naujausi „iPhone“ ir daugelį kitų modernių įrenginių.
(1) 2018-09-10 3
Vis labiau plintant telefonams su išpjovomis, smagu sulaukti jų neturinčių prietaisų. Nebūtų nuostabu, jeigu slankiojančios kameros mechanizmo idėją sugalvotų tokia kompanija, kaip „Samsung“, tačiau „Oppo“ ir „Vivo“ sumąstė tai pirmieji. Trečiasis prietaisas, kuris naudos panašų mechanizmą, yra ne kas kitas, kaip „Xiaomi Mi Mix 3“.
(0) 2018-07-04 -1
Kovo mėnesį „Xiaomi“ pristatė „Mi MIX 2S“ ir jau po trijų mėnesių nuo jo oficialaus pristatymo buvo paviešinta „Xiaomi Mi MIX 3“ nuotrauka. Pažvelgus į nuotrauką matyti, kad telefonas turės panašų dizainą į „Vivo NEX“ ir „OPPO Find X“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos