Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Xiaomi Mi6
 
 

Xiaomi Mi6

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-19 1
Išmaniųjų telefonų rinka turbūt yra ta sritis, kurioje yra tiesiog būtina kažkuo išsiskirti. Jei gamintojas nesugebės pasiūlyti kažkuo iš visos išmaniųjų telefonų gausybės išsiskiriančio įrenginio, jis bus pasmerktas. Dėka tokios žiaurios konkurencijos, išmaniųjų telefonų gamintojai verčiasi per galvas ir kuria vis naujesnius ir kažkuo vienas nuo kito besiskiriančius išmaniuosius telefonus, kad tik atkreiptų mūsų dėmesį. Visgi, tik labai nedidelė dalis net ir praėjus metams po telefono pasirodymo rinkoje, vis dar susilaukia didelio pirkėjų dėmesio bei tarptautinių specialistų įvertinimo.
(2) 2018-04-26 9
Technologijų entuziasto gyvenimo būdas toks, kad norėdamas neatsilikti nuo nuolat evoliucionuojančios industrijos esi priverstas neprisirišti prie kasdien naudojamos elektronikos. Būtent todėl nesinori naudoti jau kiek senstelėjusių prietaisų, o juo labiau juos įsigyti praėjus daug laiko po pristatymo. Problema yra ta, kad dauguma mūsų skaitytojų mąsto kiek racionaliau, o ir kai kurie produktai palieka tokį įspūdį, kad tampi priverstas padaryti išimtį.
(0) 2018-03-16 27
Jei kiek ankščiau „Xiaomi“ kompanijos kuriami išmanieji telefonai dar buvo ganėtinai mažai kam žinomi ir populiarumu nusileisdavo tokioms išmaniųjų telefonų kompanijoms, kaip „Apple“ ar „Samsung“, tai dabar galima pagrįstai teigti, kad situacija pasikeitė iš esmės.
(0) 2018-01-06 9
Pasižvalgius Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima susidaryti įspūdį, kad Kinijoje išmaniuosius telefonus esant dideliam norui gali gaminti praktiškai bet kuris net ir mažai kam žinomas gamintojas. Tačiau daugelis kinų gamintojų orientuojasi į geriausios kainos pasiūlymą, todėl daugiausiai gaminami biudžetinės ar vidutinės klasės modelių, o štai aukštosios klasės telefonų nėra taip jau ir daug. Nepaisant to, vienas gamintojas Kinijoje jau pasiekė tokį lygį, jog pagal kokybę ir našumą be jokių didelių problemų gali lygiuotis net ir į tokius išmaniųjų telefonų gamintojus, kaip „Samsung“, „Apple“ ar „Sony“.
(8) 2017-10-28 -6
„Xiaomi“ kompanijos istorija prasidėjo nuo „MIUI“ sąsajos ir labai sėkmingų savo laiku flagmanų, o dabar atrodo, kad gamintojas fokusuojasi ties vidutinio segmento modeliais. Negalima pasakyti, kad „Mi“ serija prarado savo patrauklumą, tačiau rinkos lyderių flagmanai pirmieji pasiūlo unikalias funkcijas ir geriausią jų įgyvendinimą, o tokie įrenginiai kaip „Xiaomi Mi 5“ įprastai tampa populiarūs tada, kai jų kaina maksimaliai nukrenta.
(3) 2017-06-13 -8
Kaip jau žinote, šią savaitę „Gearbest“ parduotuvėje vyksta didžiausias vasaros išpardavimas, po kurį besižvalgydami aptikome labai įdomius „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų pasiūlymus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos