Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Xiaomi oro filtrai
 
 

Xiaomi oro filtrai

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-01-27 9
Nors ir gyvename šalyje, kurioje oro kokybė nėra tokia bloga, kaip kokioje Kinijoje ar net ir toje pačioje Lenkijoje dėl anglimi kūrenamų jėgainių, bet Lietuvoje esančių kambarių oro kokybė nelabai kuo skiriasi nuo paminėtų šalių. Kad ir kaip švariai gyventume, bet ir mūsų kambariuose yra dulkių, alergenų, įvairių teršalų. Ir kaip jais atsikratyti? Šis apžvalgininkas pateikia detalią itin kokybiško ir tuo pačiu nebrangaus oro grynintojo apžvalgą ir jį palygina su kitais tokio tipo įrenginiais. Susipažinkime detaliau su „Xiaomi Smart Air Purifier 2S“.
(4) 2017-10-26 6
Atšalus orams vėl šildome namus. Net ir miestuose nemažai namų yra šildomi kietu kuru, o ir automobilius tenka rinktis dažniau - eiti ar važiuoti dviračiu tiesiog per šalta. Tai reiškia, kad prastėja oro kokybė. Ir tai tampa labai rimta problema.
(1) 2017-08-25 2
Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima atrasti daugybę nežinomų gamintojų produkcijos. Vis dėlto būtent ten pat galima pasinaudoti ir tokiais pasiūlymais, kurių nerasime nei Europoje, nei Amerikoje net ir tada, jeigu atitinkamas gamintojas savo produkciją platina visame pasaulyje. Pavyzdžiui, bendrovė „Xiaomi“ garsėja išmaniaisiais telefonais, tačiau savo kitas šiuolaikinius standartus atitinkančias prekes kol kas pardavinėja tik vietinėje Kinijos rinkoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos