Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Xiaomi planšetiniai kompiuteriai
 
 
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-08-06 3
Kinijos bendrovė „Xiaomi“ šią vasarą pristatė naujos kartos planšetinį kompiuterį „Xiaomi Mi Pad 4“ ir tiki, kad šis įrenginys bus gerokai geresnis už pirmtaką. Jį jau išbandė apžvalgininkai ir teigia, kad „Xiaomi“ pavyko sukurti išties puikų planšetinį kompiuterį, bet pastebi ir tam tikrų trūkumų.
(0) 2018-07-20 9
Daugelis gamintojų jau atsisako planšetinių kompiuterių, tačiau Kinijos bendrovė „Xiaomi“ vis dar tiki šviesia jų ateitimi. Ir greičiausiai „Xiaomi“ šiuo atveju negali klysti, nes pastarasis gamintojas savo kuriamus elektroninius aksesuarus platina praktiškai visame pasaulyje. Tokį vieno geriausiai visame pasaulyje žinomo vietinio Kinijos gamintojo įsitikinimą pilnai patvirtina iš šią vasarą anonsuotas naujos kartos planšetinis kompiuteris „Xiaomi Mi Pad 4“.
(0) 2018-07-02 0
Daugelis gamintojų jau atsisako planšetinių kompiuterių, tačiau kinų „Xiaomi“ kompanija vis dar tiki šviesia jų ateitimi ir oficialiai pristatė „Mi Pad 4“, apie kurį jau keletą mėnesių internete sklandė gandai.
(1) 2017-05-16 -2
Vietinis Kinijos gamintojas „Xiaomi“ garsėja išmaniaisiais telefonais, kurie šiuo metu jau gali drąsiai konkuruoti net ir su garsiausių prekinių ženklų produkcija. Vis dėlto tai tikrai ne vienintelis „Xiaomi“ pasiekimas.
(0) 2017-04-12 2
„Xiaomi“ produktų gerbėjai turi priežastį džiaugtis. IT naujienų portaluose paskelbta žinia, kad be jokių specialių renginių kinų kompanija tyliai išleido naujos kartos planšetę „Mi Pad 3“. Gandų apie šį planšetinį kompiuterį buvo nedaug, todėl sužinoti jo savybes bus labai įdomu.
(8) 2014-05-17 17
Kinų kompanija Xiaomi oficialiai pristatė savo pirmąjį planšetinį kompiuterį. Naujokas vadinasi Xiaomi Mi Pad, jis turi net šešias spalvines variacijas, praneša puslapis Engadget.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos