Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » ŽIV ir AIDS
 
 

ŽIV ir AIDS

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2012-10-09 0
Afrikoje, Užsachario regione neslopsta nuožmi salmoneliozės epidemija. Tačiau įdomiausia yra tai, kad naujos salmonelių atmainos išsivystymui impulsą suteikė... ŽIV virusas. Naujausio tyrimo duomenimis, ŽIV epidemija Afrikoje „paruošė dirvą“ salmoneliozės epidemijai labai logiškai ir paprastai. Kaip?
(16) 2012-08-29 0
Virusai – gabūs mutantai, keičiantys savo struktūrą ar išorinius baltymus taip, kad palaužtų taikiniais pasirinktų savo aukų natūralios gynybos bastionus. Tačiau tyrėjai iš Prancūzijos pranešė, kad vieną iš grėsmingiausių virusų pasaulio mutantų – ŽIV – panaudojo kovoje prieš kitą žmonijos prakeiksmą – vėžį.
(0) 2012-07-23 0
Nors šiuolaikinis mokslas vis dar nesiryžta tvirtinti pasiekęs pergalę prieš žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), sukeliantį mirtiną AIDS, amerikiečio Timothy Browno sėkmės istorija vis garsiau skelbiama kaip pergalės prieš AIDS įrodymas.
(11) 2012-07-18 0
JAV Maisto ir vaistų administracija („Food and Drug Administration, FDA) paskelbė apie medikamento „Truvada“ aprobavimą. „Truvada“ piliulės – pirmas prevenciniu poveikiu pasižymintis vaistas jau 30 metų besitęsiančioje kovoje su mirtinu ŽIV virusu. Vaistas skirtas apsisaugojimui nuo ŽIV.
(4) 2012-06-29 1
Ar tikrai mirtinas virusas – Amerikos karinėse laboratorijose dirbusių mokslininkų darbo vaisius? Net ketverius Šaltojo karo metus tokia mintis nuolat sukosi žmonių galvose, apie tai pirmuosiuose puslapiuose rašė dienraščiai. Ir nepaisant to, jog mokslininkai atvirai abejojo šios teorijos patikimumu, JAV munduras buvo suteptas. Tik kritus geležinei uždangai, rašo „Der Spiegel“, paaiškėjo tikrieji šios teorijos iniciatoriai ir skleidėjai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos