Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » ZTE
 
 

ZTE

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-08-09 0
Kinijos telekomunikacijų bendrovė ZTE pradėjo pardavinėti telefonus su naująją 5G standarto mobiliojo ryšio technologija.
(0) 2019-01-15 6
Iš pradžių tai gali pasirodyti gana keista, tačiau vis daugiau gamintojų kuria būtent žaidimams skirtus išmaniuosius telefonus. Ir geriau pasigilinus, tai neatrodo taip jau keista. Tokie išmanieji telefonai puikiai susidoroja su žaidimais, naudojamos geriausios aušinimo sistemos, o ir esmines telefono funkcijas jie atlieka labai puikiai. Apžvalgininkas teigia, kad „Nubia Red Magic“ yra pats gražiausias ir pigiausias žaidimams skirtas išmanusis telefonas. O kuo jis dar gali nudžiuginti, o gal nuliūdinti? Šioje apžvalgoje viską ir sužinosime.
(2) 2018-11-10 17
„Nubia“ (dukterinė „ZTE“ kompanija) Kinijoje surengė spaudos konferenciją, siekdama parodyti savo pasiekimus išmaniųjų telefonų kūrime. Debiutantė „Nubia X“ tapo ne tik naujausiu kompanijos įrenginių flagmanu, bet ir pasiūlė eksperimentinį formatą, kuriame gamintojas išbandė įvairias technologijas. Kūrėjai neatsisakė „berėmio“ ekrano idėjos, maža to, dabar vaizdas bus atkuriamas bus abiejose telefono pusėse. Toks sprendimas nėra nei naujas, nei unikalus, greičiau tai dar vienas bandymas išsiskirti tarp konkurentų ir parodyti, kad papildomo ekrano realizavimas gali būti prasmingas.
(0) 2018-10-22 17
Šįkart Geekbuying.com išplatino pranešimą, kad iš Lenkijos sandėlio parduoda „ZTE Nubia Z17 Lite“ išmanųjį telefoną. Pasiūlymas labai ribotam laikui, o kaina turbūt pati žemiausia, kokia tik yra buvus.
(1) 2018-06-21 6
Donaldo Trumpo viešas pareiškimas apie ketinimus „padėti ZTE“ susitarti dėl naujų bausmės už sankcijų susitarimo pažeidimą sąlygų susidūrė su rimta kliūtimi: JAV Senatas nubalsavo prieš naująsias bausmės sąlygas ir paliko galioti iš esmės visą įmonė žudančias sąlygas. Tiesa, tai – dar ne pabaiga: kinus gali išgelbėti konferencija Atstovų rūmuose ir D. Trumpo veto, rašo „The Verge“.
(0) 2018-06-01 18
Kiniškos parduotuvės pamažu atranda Lietuvą. Sulaukėme dar vieno pranešimo spaudai, tačiau šį kartą iš visiškai naujos el. parduotuvės - šį sykį mūsų skaitytojams pasiūlymą siunčia parduotuvė GeeKmaxi.
(0) 2018-05-15 7
JAV prezidentas Donaldas Trumpas socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė paprašęs JAV Komercijos departamento padėti Kinijos įmonei ZTE „grįžti atgal prie darbų“. Tai yra savotiškas pataikavimas Kinijai prieš šią savaitę prasidedančias svarbias JAV ir Kinijos derybas dėl prekybos, rašo „Huffington Post“.
(2) 2018-05-11 37
Kinijos įmonė ZTE trečiadienį oficialiai pareiškia, kad „nutraukia pagrindinę veiklą“. Tokio pareiškimo priežastis – JAV draudimas eksportuoti amerikietiškas technologijas šiai įmonei, rašo „The Verge“.
(2) 2018-04-28 11
JAV Teisingumo departamentas tiria įmonės „Huawei Technologies“ veiklą – šis tyrimas gali ne tik rimtai pakenkti šio telekomunikacijų įrangos gamintojo reputacijai JAV, bet ir šių įrenginių veikimui apskritai, rašo businessinsider.com.
(0) 2018-04-20 10
Internete įvairiuose mobiliųjų technologijų forumuose dažnai sklando klausimas: kaip išsirinkti gerą biudžetinį išmanųjį telefoną už 100–200 dolerių?
(4) 2017-10-23 1
Kinų kompanija ZTE nusprendė paįvairinti mobiliųjų telefonų asortimentą stačiakampio formos prietaisu, kurį pristatė Niujorke. Sulankstomą „Axon M“ gamintojas pristato kaip patogų įrankį įvairios medžiagos atkūrimui. Prietaisas gavo du ekranus, kurie, pasak kinų, turėtų pakeisti naudotojų požiūrį į išmaniuosius telefonus.
(1) 2017-08-18 0
Kol didžiausi gamintojai bando įvairias inovacijas savo geriausiuose produktuose, šiemet ZTE ir toliau konkuruoja vidutinio bei biudžetinio lygio įrenginių segmente. Į kovą dėl prieinamiems sprendimams lojalių vartotojų įsijungia „ZTE Blade Z Max“ su didžiuliu ekranu ir žema kaina.
(1) 2017-04-28 -3
Pernai ZTE pristatė savo Premium lygio išmanųjį „Axon 7“, kuris pasiūlė kokybišką korpusą, puikų ekraną, geriausių sprendimų rinkoje lygio garsą ir gerą spartą. Pernykštis išmanusis telefonas gavo vieną iš geriausių lustų rinkinių – „Snapdragon 820“.
(0) 2017-01-09 6
Kinų bendrovė ZTE yra pakankamai autoritetingas žaidėjas vidaus rinkoje, o pastaraisiais metais gamintojas aktyviai veržiasi į tarptautinį lygį. Norėdamas pritraukti daugiau dėmesio Kinijos prekinis ženklas parodoje CES 2017 pristatė išmanųjį telefoną „ZTE Hawkeye“ (Sakalo akis), kuris savo pavadinimą ir keletą funkcijų gavo remiantis rezultatais balsavimo, surengto visuotinio finansavimo projekto „Project CSX“ rėmuose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos