Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žaidimai laisvalaikiui
 
 

Žaidimai laisvalaikiui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2014-05-14 30
Kuklumas kuklumu, tačiau kiekvienas iš mūsų mokame kažką geriau už visus kitus. Vis dėlto, kad ir ką tobulai mokėtume, tas sugebėjimas vargu ar pranoks 6-mečio iš Japonijos sugebėjimą valdyti pas mus jau primirštą žaisliuką "yo-yo". Pamačius jo pasirodymą, ne vienam teks pripažinti: deja, tą virvelę su bumbuliuku jis tampo geriau nei aš sugebu ką nors geriausiai.
(8) 2014-05-05 3
Kokia jūsų galimybė laimėti žaidimą „popierius, žirklės, akmuo“? Paprasta – viena iš trijų. Bet žmonės nesirenka atsitiktinai, kaip gali pasirodyti. Jie instinktyviai vadovaujasi tam tikru modeliu, kurį perpratę, galite įgauti didelį pranašumą, atskleidė tyrimas.
(0) 2014-03-27 4
Siaubo karalius Stivenas Kingas (Stephen King) yra sakęs, kad jis turi mažo berniuko širdį. Ir laiko ją stiklainyje ant savo darbo stalo. Tačiau vienas sunkesnio humoro žanro išpažinėjas sugebėjo pranokti net ir patį S. Kingą. Jis ant stalo virtuvėje pasistatęs stiklainį su žmogaus galva. Kad ir kaip pakaruokliškai tai skambėtų, savo svečius tokiu eksponatu galite pakraupinti ir jūs.
(8) 2014-03-25 8
Ir iš tiesų: kur rankose tiesiai po nosimi laikomą skanėstą nukiša iliuzionistas, jei jo staiga nebesuuodžia net šuo? Ir ne vienas šuo, o visi iš eilės???
(2) 2014-03-12 13
Būti iliuzionistu taip paprasta. Tereikia popieriaus lapo, rašiklio, tuščios stiklinės, vandens. Ir jokių ypatingų žinių ar miglos pūtimo.
(2) 2014-01-10 0
Na gerai – ne eiti, o bėgti? Arba važiuoti dviračiu, riedučiais? O sužaisti futbolą ant vandens?
(7) 2013-12-31 6
Galis susidaryti įspūdis, kad kai kuriuose portretuose vaizduojami veidai (pavyzdžiui, garsiosios "Monos Lizos") žvilgsniu sekioja po visą patalpą, kur bepasuktum. O štai mago Džerio Andruso sukurtas drakoniukas (iš akies trauktas Krokodilas Gena) moka dar geresnį triuką: jis paskui jus sekioja ne tik žvilgsniu, bet ir sukiodamas galvą. Nors jos nepasuka nė per milimetrą. Pala, pala... Sukioja galvą nepasukdamas galvos? Taip. Ir tuo pačiu dar ir apsuka galvą. Tik jau kitiems.
(3) 2013-12-18 3
Jei žiūrėdami į šiuos objektus pamanysite, kad jie juda – jums už tai bus atleista. Nes jos apkvailina ne katiną.
(6) 2013-12-03 4
Jonas fon Esenas (Jonas Von Essen) tapo Londone vykusio Atminties pasaulio čempionato nugalėtoju. Maža to, jis surinko aukščiausią balų skaičių per visą 22 metus siekiančią čempionatų istoriją.
(2) 2013-08-19 1
Lažybos – dalykas slidus. Nebent... Nebent žinote, ką siūlote. O tada lažintis galima drąsiai ir iš daug.
(6) 2013-04-10 -33
Rubiko kubas yra vienas populiariausių galvosūkių, kurį bent jau vaikystėje yra išbandęs kone kiekvienas žmogus. Tačiau ar žinojote, jog Rubiko kubui surinkti galima pritaikyti tam tikras logines taisykles?
(3) 2013-03-28 2
Šis vaizdo siužetas jau kelias dienas sklando po interneto platybes. Ir visur, kur tik jis pasirodo, sukelia tikrą spekuliacijų bangą. Ar sugebėsite įminti šio triuko paslaptį?
(14) 2012-07-24 1
Juodosios skylės. Banalu? „Space.com“ siūlo patikrinti savo žinias apie šiuos tikėtinus visatos darinius.
(15) 2012-04-13 0
Intelektualus, intriguojantis ir azartiškas televizijos žaidimas „Kas? Kur? Kada?“, jau šį sekmadienį, balandžio 15-ąją, 19.30 val. įžengs į lietuvišką televizijos eterį. Intelektualinės viktorinos metu savo protų aštrumą demonstruos žinovų komandos, mėginsiančios atsakyti į žiūrovų siųstus sukčiausius klausimus – nuo pasaulio ir Lietuvos istorijos, politikos, geografijos, meno ir kultūros, iki šių dienų aktualijų ar tiesiog žmogaus išmonės ir fantazi...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos