Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žaidimai laisvalaikiui
 
 

Žaidimai laisvalaikiui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2014-01-10 0
Na gerai – ne eiti, o bėgti? Arba važiuoti dviračiu, riedučiais? O sužaisti futbolą ant vandens?
(7) 2013-12-31 6
Galis susidaryti įspūdis, kad kai kuriuose portretuose vaizduojami veidai (pavyzdžiui, garsiosios "Monos Lizos") žvilgsniu sekioja po visą patalpą, kur bepasuktum. O štai mago Džerio Andruso sukurtas drakoniukas (iš akies trauktas Krokodilas Gena) moka dar geresnį triuką: jis paskui jus sekioja ne tik žvilgsniu, bet ir sukiodamas galvą. Nors jos nepasuka nė per milimetrą. Pala, pala... Sukioja galvą nepasukdamas galvos? Taip. Ir tuo pačiu dar ir apsuka galvą. Tik jau kitiems.
(3) 2013-12-18 3
Jei žiūrėdami į šiuos objektus pamanysite, kad jie juda – jums už tai bus atleista. Nes jos apkvailina ne katiną.
(6) 2013-12-03 4
Jonas fon Esenas (Jonas Von Essen) tapo Londone vykusio Atminties pasaulio čempionato nugalėtoju. Maža to, jis surinko aukščiausią balų skaičių per visą 22 metus siekiančią čempionatų istoriją.
(2) 2013-08-19 1
Lažybos – dalykas slidus. Nebent... Nebent žinote, ką siūlote. O tada lažintis galima drąsiai ir iš daug.
(6) 2013-04-10 -31
Rubiko kubas yra vienas populiariausių galvosūkių, kurį bent jau vaikystėje yra išbandęs kone kiekvienas žmogus. Tačiau ar žinojote, jog Rubiko kubui surinkti galima pritaikyti tam tikras logines taisykles?
(3) 2013-03-28 2
Šis vaizdo siužetas jau kelias dienas sklando po interneto platybes. Ir visur, kur tik jis pasirodo, sukelia tikrą spekuliacijų bangą. Ar sugebėsite įminti šio triuko paslaptį?
(14) 2012-07-24 1
Juodosios skylės. Banalu? „Space.com“ siūlo patikrinti savo žinias apie šiuos tikėtinus visatos darinius.
(15) 2012-04-13 0
Intelektualus, intriguojantis ir azartiškas televizijos žaidimas „Kas? Kur? Kada?“, jau šį sekmadienį, balandžio 15-ąją, 19.30 val. įžengs į lietuvišką televizijos eterį. Intelektualinės viktorinos metu savo protų aštrumą demonstruos žinovų komandos, mėginsiančios atsakyti į žiūrovų siųstus sukčiausius klausimus – nuo pasaulio ir Lietuvos istorijos, politikos, geografijos, meno ir kultūros, iki šių dienų aktualijų ar tiesiog žmogaus išmonės ir fantazi...
(3) 2012-03-30 0
Meteorologai prognozuoja apniukusį ir žvarboką savaitgalį – pavasaris, kad geriau įsibėgėtų, nusprendė žengti keletą žingsnių atgal. Kad nereikėtų kiurksoti iš nuobodumo, galima prasimanyti kūrybiškų pramogų. Pavyzdžiui, pasigaminti muzikuojančių gelių.
(0) 2012-01-23 0
Kai Estijoje oro temperatūra nukrenta žemiau nulio ir vandens telkiniai pasidengia ledu, estų nardymo mėgėjai pradeda rinktis uždarose patalpose. Nors tokios vietos sezoniniams nardytojams paprastai neteikia daug džiaugsmo, čia jų laukia kitas iššūkis – žaisti šaškėmis po vandeniu.
(2) 2011-07-21 68
Kas sakė, kad popieriaus neįmanoma perlenkti daugiau nei 8 kartus? Kodėl gi. Nors (neoficialus) pasaulio rekordas – 13 kartų perlenkta popieriaus juosta (jos ilgis – 1,2 km), teoriškai popierių būtų galima perlenkinėti tiek kartų, kiek užsigeidi. Jei tik turi pakankamai energijos. Tiesa, yra vienas nemenkas BET. Lankstinį perlenkus 103-iąjį kartą, jos ilgis būtų... Ne. Apie ilgį šįkart geriau nekalbėkime. Pakaks lankstinio STORIO. Pasirodo, toks lankstinys tiesiog... netilptų visatoje. Nes jo storis siektų 93 mlrd. šviesmečių. Bet apie viską – nuo pirmo perlenkimo.
(9) 2011-07-01 2
Rubiko kubas – sudėtinga užduotis ne tik tiems, kurie tikisi jį sudėlioti, bet ir matematikams. Mokslininkai apskaičiavo, kad maksimalus skaičius pasukimų sudėti Rubiko kubui yra 43 kvintilijonai (kvintilijonas lygus dešimčiai aštuonioliktuoju laipsniu) judesių. Rubiko kubo ekspertai sudėlioti šį kubą gali mažiau nei 20 judesių.
(8) 2011-06-15 -1
Ar Lietuvos žaislų parduotuvėse galima įsigyti polimerizuoto silicio gelio, kurį galbūt būtų galima pavadinti gniaužomąja guma (angl. k. – „Silly Putty“), pasakyti sunku. Internetinėse enciklopedijose rašoma, jog užsienyje ji pardavinėjama kaip žaislas vaikams. Jei tokio gelio kur nors vis tik pavyktų įsigyti, pasižiūrėkite, kokių netikėtų triukų galima su juo prikrėsti, kai jis... įmagnetinamas.
(8) 2011-05-18 0
Šachmatai – ne mokslas ir ne technologijos. Bet jei ne vieną tūkstantį metų žaidžiamą intelektualinį žaidimą galima priskirti sporto šakoms, galbūt pasaulis nesugrius, jei mokslo ir technologijų portale pasirodys Lietuvai džiugi žinutė iš šachmatų pasaulio. O ji tokia: Europos moterų šachmatų čempionate, kuris vyko Gruzijoje, aukso medalį iškovojo Viktorija Čmilytė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos