Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žaidimai laisvalaikiui
 
 

Žaidimai laisvalaikiui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(24) 2011-04-19 0
Armėnijoje visi pradinių klasių moksleiviai privalės mokytis žaisti šachmatais. Taip šalis tikisi užsitikrinti lyderio pozicijas šioje sporto šakoje. „Mokymas žaisti šachmatais mokykloje sukurs tvirtą pagrindą šaliai tapti šachmatų supervalstybe“ – naujienų agentūrai AFP tvirtino švietimo ministerijos pareigūnas Armanas Aivazianas.
(0) 2010-08-27 0
Rugpjūčio 28-29 d. prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ įvyks tradiciniu tapęs stalo žaidimo „Katano salos naujakuriai“ čempionatas. Šio kolonizavimo, prekybos ir derybų žaidimo gerbėjų ratas Lietuvoje nuolat didėja, todėl šiemet Vilniaus stalo žaidimų klubas ir „Brain games“ kompanija rengia jau ketvirtąjį čempionatą.
(1) 2009-09-26 0
Praėjo vasara. Pasižiūrėkime, kaip ją praleido mūsų kaimynai per Lenkiją - vokiečiai. Jie mėgsta šventes, didelius žmonių susibūrimus, šie būtinai turi įvykti kiekviename kaime, miestelyje ir mieste. Jų metu dažniausiai dėl ko nors rungiamasi. Būna jėgos, miklumo varžybos, bet dažniausiai stengiamasi kuo daugiau kvailioti ir tyčiotis vieniems iš kitų.
(37) 2008-11-30 0
Pamenate J.K. Rowling knygose apie Harį Poterį aprašytą kvidičo (angl. Quidditch) žaidimą? Pasirodo, jog nemagiška šio žaidimo versija tarsi audra populiarėja tarp JAV koledžų. Beje, žaidžiant kvidičą lygiai kaip ir filme tenka bėgioti apsižergus "magišką" šluotą...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos