Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žaizdų gydymas
 
 

Žaizdų gydymas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2015-06-12 60
Gražuolė radijo laidų vedėja mėnesius gyveno agonijoje po to, kai jai įgėlė voras. Maža to, merginos koja visą gyvenimą bus paženklinta randu, mat po voro įgėlimo jos blauzdoje atsirado maždaug 50 euro centų monetos dydžio skylė.
(1) 2015-06-05 12
Teksaso (JAV) gydytojai pirmą kartą pasaulyje persodino dalį kaukolės su skalpu vyrui, kurio galvoje susidarė didžiulė žaizda gydant nuo vėžio.
(6) 2014-07-04 17
Amerikiečių mokslininkai sukūrė ypač mažas daleles, padedančias stabdyti intensyvų kraujavimą – šis atradimas ateityje gali tapti svarbia priemone gelbėjant gyvybes sprogimų ar avarijų aukoms.
(1) 2014-01-12 2
Medicininiai „superklijai“ buvo sukurti, kaip potencialus širdies defektų pleistras, naudojamas ant operacinio stalo ar kraujavimo sustabdymui mūšio lauke. Ši lipni medžiaga širdies, kraujagyslių ar žarnyno operacijos metu ilgainiui gali pakeisti medicininius siūlus bei kabes. Kaip ir šios priemonės, odos klijai sujungtų žaizdos kraštus, kol ji pradėtų gyti.
(0) 2012-04-27 0
Kompanijos UT Arlington tyrėjai kartu su Brooke Karo medicinos centro chirurgais ir mokslininkais iš Šiaurės vakarų universiteto (JAV) dirba prie naujo projekto, kuris pavadintas BioMask.
(2) 2011-12-19 3
Paaiškėjo, jog sunkiausius trečiojo laipsnio odos nudegimus efektyviai galima gydyti gana nesudėtinga medžiaga. Be kita ko, išradimas stimuliuoja ne tik gijimo, bet ir pažeistų odos audinių ataugimo (regeneracijos) procesus – gyjanti nudegusi vieta pasidengia ne randais, o normalia oda su visomis jos struktūromis.
(27) 2010-05-14 4
Hjūstone (Teksasas, JAV) pradėta plataus masto klinikinė studija, kurioje tiriamas neseniai sukurtų chirurginės paskirties miltelių "Pixie Dust" gebėjimas regeneruoti žmogaus galūnes. Eksperimentuose dalyvauja sužeidimus Afganistane patyrę JAV kariai.
(9) 2010-03-20 0
Neigiamo slėgio chirurginiai siurbliai yra įprastinė priemonė žaizdoms gydyti ekonomiškai stipriose valstybėse. Paprastai jų nuomos kaina siekia $100 dienai ir tokie įrenginiai yra per brangus daugeliui besivystančių šalių ligoninių ir pacientų. Tačiau Masačūsetso technologijų instituto studentė Danielle Zurovcik išrado vos $3 kainuojantį analogą.
(18) 2009-12-11 0
Per artimiausius 18 mėnesių JAV kariuomenei turėtų būti pateiktas medicininis preparatas, laikinai sustabdantis mūšyje sužeistų karių širdis ir taip apsaugantis juos nuo mirties nukraujavus.
(2) 2009-10-06 0
Mokslininkai nustatė, kad tam tikri biocheminiai junginiai, aptinkami krevečių lukštuose, gali taip veikti žaizdą, kad ši gytų nepalikdama randų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos