Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vaikų žalingi įpročiai
 
 

Vaikų žalingi įpročiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-10-02 1
Lietuvoje svarstoma galimybė uždrausti prekybą aromatizuotais elektroninių cigarečių skysčiais, siekiant apriboti jų vartojimą tarp jaunimo. Kai kurių tyrimų duomenimis, šis sprendimas gali turėti daug žalingų padarinių, nes juose dar kartą paneigiamas priežastinis ryšys tarp prekybos aromatizuotais skysčiais ir jaunų žmonių pomėgio vartoti tabaką.
(0) 2021-09-11 7
Po daugumos linksmybių, kuriose būna gausu alkoholio, kitą rytą laukia ne toks linksmas jausmas – pagirios. Dažnai prabudę skaudančia galva norime tik vandens ir nesveiko, greito maisto. Ar kada susimąstėte, kodėl organizmas reikalauja būtent jo?
(2) 2021-09-09 13
Rekreacinis kanapių naudojimas svaiginimuisi daugybėje pasaulio šalių jau nebėra nelegalus. Žmonės džiaugiasi, kad laisvės daugėja, bet mokslininkai teigia, kad ji turi neigiamų pasekmių.
(0) 2021-09-06 6
Ko gero, nereikia nė priminti, kad narkotikai yra žalingi sveikatai. Tačiau vienas mitas gali būti sugriautas – ar rūkantys marihuaną gali pasigirti didesniu spermatozoidų skaičiumi?
(0) 2021-08-23 0
Pirmieji europiečiai, susidūrę su tabaku, buvo Kristupo Kolumbo jūreiviai. 1492 metais išlipę atrastoje nežinomoje žemėje jie pamatė, kaip indėnai, susukę kažkokio augalo lapus ir juos padegę, traukia dūmą.
(0) 2021-08-09 5
Prieširdžių virpėjimas didina insulto, širdies nepakankamumo ir kitų su širdimi susijusių sveikatos sutrikimų riziką, o šio reiškinio atsiradimui įtakos turi alkoholis. Tačiau ne visas alkoholis vienodai kankina jūsų širdį. Adelaidės universiteto mokslininkai nustatė, kad saikingas alkoholio vartojimas, vengiant alaus ir sidro, sveikatai yra mažiau rizikingas.
(0) 2021-08-03 4
Gydytojas urologas dr. Mindaugas Danilevičius pranešime žiniasklaidai teigia, kad šie veiksniai padidina tikimybę susirgti prostatos vėžiu bei pastebi, kad pasibaigus karantinui pacientai vis dažniau atveria gydymo įstaigų duris.
(29) 2021-07-18 66
Mokslininkai užfiksavo, kad netgi viena psichodeliko dozė sukelia greitą ir ilgalaikį rezultatą. Jau daug metų tiriamos psilocibino galimybės gydyti depresiją, tačiau mokslininkai ligšiol ne
(1) 2021-07-06 -10
Piktnaudžiaujant narkotikais sutrinka mąstymas ir sutrinka žmogaus gebėjimas mokytis ir atlikti sudėtingas užduotis. Marihuana yra vienas iš lengvųjų narkotikų, bet ar tai reiškia, kad ji yra pavojinga ir gali sukelti priklausomybę? Iš tiesų, marihuana neigiamai veikia smegenis, bet tuo pačiu yra naudojama gydymui. Kaip tai įmanoma?
(5) 2021-06-01 8
MDMA, dar žinomas kaip „ratai“ ar „ecstasy“, yra vieni saugiausių narkotikų, jei tik yra savo grynoje formoje. Tačiau žodžiai „saugūs narkotikai“ mums pasako nedaug. Kas nutiktų, jei per 9 metus suvartotumėte 40 tūkstančių MDMA tablečių?
(0) 2021-05-18 14
2018 metais leidinyje „Lancet“ paskelbtas tyrimas patvirtino ankstesnius tyrimus, kad saugaus alkoholio kiekis, kurį galima būtų suvartoti, neegzistuoja.
(3) 2021-05-10 1
Priklausomybių tyrinėtojas Carlas Hartas sako vartojantis heroiną pramogai. Jo teigimu, nedidelės heroino dozės yra naudingos, o narkotikų, tokių kaip heroinas ir krekas, vartojimas negali būti kenksmingesnis nei alkoholio vartojimas.
(1) 2021-05-08 1
Pastaraisiais metais Lietuvoje mažėja rūkančiųjų skaičius, tačiau elektronines cigaretes vartojančiųjų skaičius didėja. Kai kurie įsivaizduoja, kad el. cigaretės - sveikiau už įprastas, bet ką apie tai žino mokslas?
(33) 2021-05-05 17
Visų nelegalių narkotikų legalizavimo idėja reiškia dramatišką nukrypimą nuo esamos padėties ir nors nė viena šalis dar nežengė šio radikalaus žingsnio, naujame žurnalo „Drug Science, Policy and Law“ straipsnyje teigiama, kad tai gali būti vienintelis būdas pašalinti tam tikrą su narkotikais susijusią žalą.
(0) 2021-04-20 5
Seniai pastebėta, kad nuo streso žmonėms slenka ir žyla plaukai, tiesa, tiksliai nežinota, kokios tikslios to priežastys. Naujas tyrimas su pelėmis veikiausiai pateiks kelis atsakymus į klausimus apie streso poveikį mūsų plaukams.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos