Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vaikų žalingi įpročiai
 
 

Vaikų žalingi įpročiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(28) 2013-12-23 2
Suomija tam, kad atbaidytų savo šalies gyventojus nuo žalingo įpročio, sukūrė gąsdinančią kampaniją, kurioje teigiama, kad vos per kelerius metus rūkalius gali virsti nutukusiu spuoguotu zombiu.
(21) 2013-12-19 1
Nauji tyrimai rodo, jog pavojų sveikatai sukelia ne tik iš įprastinės cigaretės įkvepiamos dervos ir kiti toksinai, bet ir grynas nikotinas, kurį galima gauti rūkant elektronines cigaretes.
(8) 2013-12-16 9
Į alkoholį įjunkę žmonės paprastai įsitikinę, kad pastarasis jiems padeda lengviau užmegzti žmogiškus ryšius, atsipalaiduoti ir patikti aplinkiniams. Tačiau retas pastebi, kad draugystė su alkoholiu ilgainiui negrįžtamai pakeičia jo išvaizdą.
(5) 2013-12-11 2
Tel Avivo bei Kolumbijos universitetų tyrėjai atrado, jog kofeinas trumpina, o alkoholis ilgina telomerus - chromosomų struktūras, esančias jų galuose. Tai itin glaudžiai susiję su senėjimu bei vėžiu.
(1) 2013-12-02 0
Svorį mažinti galima ne tik sunkiai liejant prakaitą sporto klube ar laikantis dietos, bet ir naudojantis technologijomis. „Microsoft“ sukūrė liemenėlę, kuri fiksuoja moterų nutaikos pokyčius, o vėliau tiksliai nustato ir įspėja, kuriuo metu moteris dėl patiriamo streso užsimanys valgyti, rašo „Mashable“.
(2) 2013-11-26 2
Girtas prie vairo – pavojus ne tik pačiam sau, bet ir aplinkiniams. Todėl neblaivūs prie vairo netoleruojami nė viename civilizuotame krašte. Kaip įvairiose šalyse baudžiami sulaikyti išgėrę vairuotojai? Ebus.lt pateikia keletą įdomesnių pavyzdžių.
(26) 2013-11-05 0
Urugvajus nepaisydamas Jungtinių Tautų (JT) įspėjimo legalizuoja kai kuriuos lengvuosius narkotikus. Pagal įstatymo projektą, kurį netrukus patvirtins senatas ir pasirašys prezidentas, valstybė taps vieninteliu marihuanos tiekėju. Taip esą bus suduotas smūgis juodajai narkotikų rinkai, tačiau dauguma Urugvajaus gyventojų tokiam įstatymui prieštarauja ir baiminasi, kad šalį kairiųjų politikai nublokš Meksikos keliu.
(5) 2013-10-23 0
Ekspertai perspėja, kad cukraus laukia panašus likimas, koks ištiko tabako industriją, kuomet moksliniais tyrimais buvo įrodyta pastarojo neigiama įtaka sveikatai, rašo cnbc.com.
(11) 2013-10-14 8
Ilgai buvo manoma, kad stipri kava ar net „Kruvinosios Meri“ kokteilis išgelbės tavo alkoholiu aplaistytos nakties rytą. Tačiau ekspertai nustatė, kad „Sprite“ yra tas gėrimas, kuris galėtų pagerinti tragišką savijautą, jeigu jau ištiko tokia nelaimė.
(0) 2013-10-09 0
Europos Parlamentas antradienį Strasbūre pritarė Tabako direktyvai, kuri draudžia Europos Sąjungos šalyse skonį suteikiančių priedų naudojimą tabako gaminiuose, tačiau priimtoje direktyvoje kalbama apie gerokai švelnesnį tabako pramonės reguliavimą, nei manyta iš pradžių. Mėtinių ir kitų skonių cigarečių draudimas atidėtas penkeriems metams, o plonų cigarečių draudimui nepritarta.
(35) 2013-10-03 12
Bijoma, kad „krokodilas“ – pigus heroino pakaitalas, kuris pūdo dar gyvo žmogaus kūną ir narkomanus nunuodija vidutiniškai per dvejus metus – iš Rusijos atkeliavo į JAV. „The Independent“ praneša, kad Arizonos valstijoje per vieną savaitę ligoninėje atsidūrė du šio narkotiko pabandę žmonės.
(1) 2013-10-01 0
Naujas tyrimas rodo, kad nuo taurės priklauso, kiek vyno į ją esame linkę įsipilti. Vyno kiekis gali varijuoti priklausomai nuo jos dydžio, formos, ar ši stovi ant stalo, ar laikoma rankoje. Bet to, gausiau esame linkę prisipilti baltojo vyno, palyginus su raudonuoju, atkreipia dėmesį nbcnews.com.
(33) 2013-09-22 10
Plyštanti galva. Skrandžio skausmas. Silpnumas ir visiškai apleidusios jėgos. Bloga nuotaika. Tokia yra audringo vakarėlio, suteikusio daug malonių įspūdžių, kaina, su kuria bent kartą gyvenime susipažįsta alkoholio padauginęs pilietis. Kas vyksta žmogaus organizme, kai jis kenčia dėl pagirių, itin vaizdžiai aiškinama leidyklos „ForSmart“ knygoje „55 tiesos apie alkoholį. 11 pamokų, kaip išbristi sausam“ ištraukose.
(51) 2013-09-17 29
Psichologas, vienas žymiausių psichodelinių narkotikų gynėjų, Timothy Leary, tikriausiai, šauktų, jog tai žinojo visą laiką. Tačiau atlikę nuodugnų tyrimą, Norvegijos mokslininkų komanda paskelbė išvadas, jog psichodelinis „hipių eros“ narkotikas LSD gali būti naudingas.
(6) 2013-09-16 0
Australijos valdžia finansuoja tyrimus apie elektroninių cigarečių poveikį organizmui, kurie gali tapti pagrindu atsisakyti įprastų cigarečių ir pereiti prie elektroninių, rašo Australijos tinklalapis „The Age“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos