Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žemė ir Saulė
 
 

Žemė ir Saulė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2008-11-30 1
Tikriausiai daugelis esate matę nuostabų gamtinį reiškinį - šiaurės pašvaistę. Žinoma, norint ją pamatyti gyvai, reiktų gyventi kuriame nors iš poliarinių regionų, tačiau tiek internete, tiek televizijoje šie vaizdai yra dažni. O kaip atrodytų šiaurės pašvaistė žvelgiant iš kosmoso? Būtent tai savo nufilmuotame video užfiksavo Tarptautinės Kosminės Stoties astronautas ir mokslininkas Don'as Pettit'as.
(42) 2008-01-15 2
NASA ir NOAA (The National Oceanic and Atmospheric Administration) specialistai praneša, jog šiomis dienomis prasideda naujas, 24 nuo stebėjimų pradžios Saulės ciklas. Tai nėra vien astronomus dominantis reiškinys – jo pasekmes pajaučia dažnas gyventojas, nes cikliškai sustiprėjančios magnetinės Saulės audros ne tik įtakoja sveikatą, bet veikia ir palydovų bei ryšio tinklus.
(9) 2008-11-02 10
JAV fizikai atrado vadinamuosius Saulės ir Žemės magnetinius vartus – mūsų žvaigždės ir planetos magnetinių laukų sąveikos fenomeną, padedantį atverti kelią didelės energijos dalelėms.
(7) 2008-06-26 0
Mūsų planeta gyvena „vėstančios Saulės“ sąlygomis, todėl artimiausiais dešimtmečiais žmonija susidurs ne su pasauliniu atšilimu, o su globaliniu atšalimu, tvirtina Rusijos mokslininkas.
(25) 2008-10-05 0
Tiek mažai dėmių Saulėje kaip šiemet nebuvo jau daugiau nei 50 metų. Dėl šios priežasties mokslininkai net pavadino 2008-uosius „pačiais balčiausiais“ kosminės eros metais, rašo Italijos dienraštis „La Repubblica“.
(8) 2008-08-02 0
JAV mokslininkai teigia, kad 30 metų trunkantis ginčas dėl to, kas sukelia įspūdingą gamtos fenomeną Žemės ašigaliuose, jau baigtas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos