Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žiemos olimpinės žaidynės
 
 

Žiemos olimpinės žaidynės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-02-26 21
2018-ųjų Pjongčango žiemos olimpinės žaidynės jau baigėsi. Sportininkai vyksta namo, nešini džiaugsmą arba nusivylimą širdyse. Apie vieningą Korėją pasvajoję Šiaurės Korėjos atletai taip pat jau turėtų būti savo šalyje. O kaip Šiaurės Korėjos gyventojai - ar jie galėjo pasidžiaugti savo sportininkų pasirodymu?
(4) 2018-02-22 28
Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių žiūrovai tikriausiai jau girdėjo apie Šiaurės Korėjos „gražuolių armiją“. Tai - profesionali palaikymo komanda, pasaulį sužavėjusi savo išvaizda, dainomis ir sinchroniškais šokiais. Visgi, merginų gyvenimas nėra toks laimingas, koks atrodo, kai jos dainuoja.
(0) 2018-02-14 3
Pietų Korėjos slidinėjimo trasose šiuo metu varžosi ne tik žmonės. Vos už valandos kelio nuo Pjongčango susirungė greičiausi ir vikriausi robotai. Įvairių formų ir dydžių robotai trasoje bandė pralenkti vėją, kai kurie – net griuvo ant šono.
(2) 2018-01-21 19
<em>Nuo pat metų pradžios matėme staigų dviejų Korėjų tarpusavio santykių atšilimą – po retorikos apie raketas, bombas ir branduolinį karą šalys netikėtai susitarė dėl Š. Korėjos
(12) 2018-01-16 12
Žiniasklaidoje pasigirdo žinia, kad Šiaurės Korėja sutinka dalyvauti Olimpinėse žaidynėse Pietų Korėjoje tik su keliomis sąlygomis. Kažkodėl kaip viena iš tų sąlygų minimas Šiaurės Korėjos merginų grupės „Moranbong“ dalyvavimas atidaryme. Kuo garsi ši grupė? Ar jai bus leista pasirodyti renginyje, kurį stebės visas pasaulis?
(32) 2014-03-26 1
Pasibaigus olimpinėms ir parolimpinėms žaidynėms Sočį paliko dešimtys tūkstančių savanorių, teisėsaugos pareigūnų, viešbučių ir restoranų darbuotojų, sportininkų ir žaidynių svečių. Liko tik tušti viešbučiai, gyvenamieji kvartalai ir naujutėlės gatvės, kuriomis niekas nevažinėja.
(2) 2014-02-12 0
Sočio „Sanki“ rogučių arenoje bobslėjaus rogės lekia greičiau nei šiuo metu Lietuvos keliais gali važinėti automobiliai. Duomenys apie kiekvieną važiavimą viso pasaulio žiūrovams yra perduodami dar greičiau, rašo BBC.
(32) 2013-12-31 0
<p style="font-style:italic"> Mirtinas savižudžio sprogdinimas pilnoje traukinių stotyje Rusijos pietuose ir tame pačiame mieste pirmadienį įvykdytas sprogimas troleibuse iškėlė naujos teror
(11) 2013-12-23 1
<em>Pirmą kartą po savo paleidimo, Rusijos disidentas Michailas Chodorkovskis pasakoja pasauliui apie 10 metų, kuriuos praleido už grotų, kaip Kremliaus kritikas.</em>

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos