Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žinduoliai
 
 

Žinduoliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2008-12-15 0
Švilpavimas, rodytųsi – perdėm žmogiška savybė, tačiau „Great Ape Trust“ fondo mokslininkai Ajovos valstijoje tuo jau abejoja, mat vien tik išgirdusi prižiūrėtoją, viena orangutangė ima švilpauti. Mokslininkai tikisi, kad šis įvykis padės geriau suprasti kalbos ir mokymosi evoliuciją.
(2) 2008-12-12 0
Naujo tyrimo rezultatai rodo, kad drambliai zoologijos sode gyvena žymiai trumpiau nei laisvėje, praneša BBC.
(10) 2008-12-08 0
Mokslininkai teigia, kad šunys taip pat pavyduliauja ar jaučia pasididžiavimą, rašo telegraph.co.uk.
(12) 2008-12-07 0
Tai - ne siaubo filmas, o gan miela istorija. Šiame Japonijoje nufilmuotame video parodyta įdomi situacija, puikiai iliustruojanti posakį "nemaitinkite laukinių gyvūnų". Žinoma, Lietuvoje tokių vaizdu matyti retai kada tenka, tačiau žinoti, kuo gali pasibaigti vietinės faunos mityba tiesiai iš rankos, pravartu.
(7) 2008-11-27 0
Pasitelkę magnetinio rezonanso tomografą JAV mokslininkai pagaliau išsiaiškino, kodėl šunų nosys yra drėgnos.
(0) 2008-11-24 0
Žiurkių blusos platina bakterijas, galinčias žmonėms sukelti rimtas širdies ligas: šita žinia iš naujo sukėlė susirūpinimą infekcinėmis ligomis. Gruodžio mėnesio „Journal of Medical Microbiology“ numeryje išspausdintas tyrimas leidžia manyti, kad rudosios žiurkės, didžiausios ir labiausiai paplitusios žiurkės Europoje, yra šių bakterijų platintojos.
(4) 2008-11-23 0
Neseniai atlikto tyrimo metu nustatyta, jog beždžionių makakų patelės mėgsta "gerai" paplepėti lygiai taip pat, kaip jų plepiosios kolegės iš žmonių giminės. Mokslininkai praleido tris mėnesius klausydamiesi mišrios makakų grupės, gyvenančios Cayo Santiago saloje netoli Puerto Rico krantų. Jie nustatė, jog lygiai kaip ir mūsų tarpe, šios rūšies moteriškosios giminės atstovės buvo gerokai kalbesnės nei patinai.
(1) 2008-11-20 0
Antradienį mokslininkai pareiškė, kad Australijos kengūros, kurios pagal genus yra panašios į žmones, galėjo atsirasti Kinijoje, praneša „Reuters“. Mokslininkai tvirtina, kad jiems pirmą kartą pavyko iššifruoti šių Australijos sterblinių gyvūnų genų kodą.
(16) 2008-10-24 0
JAV mokslininkai genų inžinerijos būdu išvedė dar vieną katiną, kuris, tamsoje apšviestas ultravioletinių spindulių lempa, švyti žalia spalva.
(3) 2008-10-16 0
Kinijos mokslininkai kartu su kolegomis iš viso pasaulio pranešė, jog pagaliau iššifravo didžiosios pandos (Ailuropoda melanoleuca) genomą ir dabar tikisi nustatyti, kodėl šie gyvūnai taip nemėgsta poruotis.
(11) 2008-10-14 0
Dviejose Altajaus respublikos (Rusija) gyvenvietėse dėl masinės alkanų meškų invazijos vietos valdžia priėmė precedento neturintį sprendimą įvesti komendanto valandą, rašo newsru.com. Dieną už gyvenvietės ribų gyventojai gali išeiti tik lydimi ginkluotų apsaugininkų, o sutemus ir iki ryto kategoriškai draudžiama išeiti iš namų.
(15) 2008-09-14 0
Gyvūnai savo protinėmis galiomis neprilygsta žmogui, tačiau mąstymas jiems neabejotinai nėra svetimas. Šiame video užfiksuotas šuo savo triuką matyt atlieka jau ne pirmą kartą - dėl ko gi daugiau galima filmuoti tokį aptvarą, jei ne siekiant išsiaiškinti intriguojančią paslaptį?
(19) 2008-09-06 3
Amerikietis fotografas, užsiimantis gyvosios gamtos fotografijomis, pastebėjo ir užfiksavo keistą atsitikimą, kuomet leopardas užpuolė krokodilą.
(4) 2008-09-05 0
Kada nors girdėjote posakį "šuo gali užuosti baimę"? Pasirodo, šis posakis yra visiškai teisingas. Ir ne tik tai - Lausanna Universiteto (Šveicarija) mokslininkė Julien Brechbühl kartu su savo kolegomis įrodė, jog žinduoliai (ar bent didesnė jų dalis) apie pavojų vienas kitą sugeba perspėti kvapu.
(20) 2008-08-26 0
Skraidantys gyvūnai kartais tiesiog atsitiktinai patenka tarp besisukančių vėjo jėgainių menčių ir ten žūva. Tačiau dar 2007 metais JAV atlikto tyrimo metu buvo nustatytas keistas dėsningumas - daugiau kaip 60% taip žuvusių gyvūnų sudarė dviejų rūšių šikšnosparniai, tuo tarpu paukščiai tokių kliūčių linkę išvengti. Kas gi atsitinka šiems mažiems sutvėrimams per arti priskridus prie turbinos?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos