Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žinduoliai
 
 

Žinduoliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-21 3
Sunku patikėti, tačiau panašu, kad Kalėdų Senelio elnių kinkinio pažiba Rudolfas ir jo bendražygiai yra... ne visai tos lyties, kokią įsivaizduojame ir laikome savaime suprantama. Mokslininkų tvirtinimu, neįmanoma, jog Kalėdų Senelio roges temptų šiaurinių elnių patinėliai, rašo „Lifeslittlemysteries.com“. Kaip tai? Elnias Rudolfas – patelė???
(0) 2012-12-20 13
Tomsko (Rusija) gyventojams pasiūlyta po žiemos švenčių nupuoštas eglutes atiduoti karvėms pašerti, rašo lenta.ru.
(0) 2012-12-16 10
Skalikas, vardu Klifas, gali nustatyti, ar kuris mirtinai neserga, vos tiktai jį apuostęs – nereikia nei išmatų mėginio imti, nei sudėtingos laboratorinės analizės atlikti.
(0) 2012-12-11 6
Vaizdo įraše pavyko iš arti užfiksuoti vieną rečiausių ir nuo pašalinių akių meistriškai pasprunkantį Sunda debesuotąjį leopardą iš Borneo, Malaizijos, rašo bbc.co.uk.
(1) 2012-12-10 15
Visi žinome, jog žmonės gali būti pamišę dėl kačių. Šie jausmai gali padvigubėti arba dingti, jei kalbame apie egzotines kačių veisles. Ypač jei katės atrodo kitaip. Environmentalgraffiti.com pristato 10 keisčiausių pasaulio kačių veislių.
(4) 2012-12-06 2
Tikrai nekasdienis įvykis biologijos pasaulyje – mokslininkai paskelbė, kad atrado naują liūtų rūšį. DNR tyrimai atskleidė, kad viename Etiopijos regione gyvenantys liūtai kitokius karčius turi ne dėl aplinkos sąlygų – genetiškai jie tiesiog yra kita rūšis, rašo newscientist.com.
(6) 2012-12-03 3
„Discovery.com“ publikavo autentišką vaizdo siužetą, kuriame nufilmuota ant orlaidės užšokusi ir kiemo pusėn įnirtingai skalijanti juoda katė. Įdomi detalė: kai padaras suprato, kad yra stebimas, nustojo loti ir pradėjo įprastai, tik kiek gailiai kniaukti. Kodėl katė lojo, aiškinti mėgina veterinarai.
(25) 2012-11-23 27
Šaltėjant orams benamiai gyvūnai ieško kur prisiglausti. Neretai laikinomis šiltomis vietomis tampa tarpai prie automobilių variklių. Artėjant šaltajam metų laikui vairuotojai skatinami būti atidesni ir nepamiršti, kad po jų automobilio kapotu gali slėptis šalčio vengiantis benamis gyvūnas.
(2) 2012-11-20 1
Pasaulyje, kuriame viskas didėja, geriausi žmonių draugai atvirkščiai – mažėja, rašo yahoo.com. Iš pradžių buvo arbatos šaukštelio dydžio kalytė Beyonce, prieš ją mažiausias buvo čihuahua veislės kalytė Milly iš Puerto Riko. Dabar manoma, kad dar mažesnis šuo gyvena Lenkijoje.
(4) 2012-11-16 23
Galapagų salos – unikalių paukščių ir roplių buveinė, neatrastoji žemė mokslininkams ir turistams. Tačiau aplinkosaugininkams jau seniai neduoda ramybės salose išplitusios žiurkės. Priimtas sprendimas – daugiamilijoninę žiurkių populiaciją išnakinti iš lėktuvų mėtomais nuodais, rašo naujienų agentūra AP.
(13) 2012-11-15 17
Pasaulinės literatūros klasika tapusiame Džordžo Orvelo romane „Gyvulių ferma“ žmogus ir kiaulė yra kone identiški. Vargu ar autorius nuvokė, kaip arti tiesos jis buvo. Žurnale „Nature“ publikuojami naujausio ir išsamiausio kiaulės genomo tyrimo rezultatai byloja, kad kiaulės yra ne tik lengvai prijaukinami ir silpnybę maistui jaučiantys gamtos sutvėrimai – juos kamuoja dar ir žmogui būdingi genetiniai sutrikimai – taip pat ir Alzhaimerio, Parkinsono ligos bei nu...
(0) 2012-11-09 41
Delfinai geba išlikti nuolatos budrūs net dvi savaites, kai miega tik viena jų smegenų pusė, teigia mokslininkai. Tokia būdrumo būsena leidžia šiems žinduoliams nuolatos saugotis ryklių.
(0) 2012-11-07 1
Nors po žeme gyvenantys smėlrausiai yra akli, mokslininkams jie gali atverti akis ir pateikti įžvalgą, kaip kovoti su vėžiu. 7 kartus ilgiau už bet kokius kitus graužikus išgyvenantys smėlrausiai niekados nesuserga vėžiu – mokslininkai praėjo aiškintis, kodėl.
(26) 2012-11-06 0
Šiauriniame N. Zelandijos kyšulyje, Opapės paplūdimyje rasti dviejų iki tol niekada neregėtų kastuvasnapių dantytųjų banginių – motinos ir jos jauniklio – palaikai, informuoja „Telegraph.co.uk“. Kodėl iki šiol ši rūšis buvo tokia paslaptinga ir neaptinkama, mokslininkai paaiškinti negali ir pripažįsta, kad, sprendžiant iš šio atvejo, vandenynų gelmėse egzistuoja galybė dar neatrastų gyvybės rūšių.
(1) 2012-11-02 0
Uraganui Sandy užtvindžius Niujorko gatves ir požemius, dauguma svarstė, kas nutiks žymiajai miesto žiurkių populiacijai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos