Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žirafiniai
 
 

Žirafiniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-12-02 3
Turime specifinius žodžius, kuriuos vartojame apibūdinant kiekvieno gyvūno skleidžiamam garsui. Tačiau „kaip sako“ žirafos? Geriausiu atveju žmonės yra girdėję jų prunkštimą per nosies šnerves.
(0) 2019-08-13 6
Žmonės yra sukūrę specialius žodžius, kuriais apibūdina kiekvieno gyvūno skleidžiamą garsą. Bet ar žinote ką nors apie garsą, kurį skleidžia žirafos? Jei kada nors jums teko pabūti prie vieno iš šių gyvūnų – geriausiu atveju išgirdote jų prunkštimą pro nosies šnerves.
(0) 2018-09-14 27
Žirafa - tai 800 kg sveriantis 5-6 metrų aukščiau gigantas. Jei gyvenate antrame aukšte, žirafa galėtų įkišti savo galvą jums pro langą, o tada savo pusės metro ilgio liežuviu jus lyžtelėtų. Žirafos yra įspūdingi, gražūs gyvūnai, kurie mus žavi nuo vaikystės. Bet ar žinojote, kaip stipriai skiriasi zoologijos sode ir laisvėje gyvenančių žirafų miegas? Tas skirtumas yra milžiniškas.
(0) 2016-12-09 13
Žirafos yra aukščiausi gyvūnai, gyvenantys mūsų planetoje. Visgi mokslininkai perspėja, kad šiems padarams iškilo didžiulė grėsmė. Kaip rašo „Independent“, žirafos yra „tyliai“ stumiamos išnykimo ribos link.
(0) 2016-09-14 35
Ilgą laiką manyta, kad egzistuoja tik viena žirafų rūšis. Tačiau naujas mokslininkų tyrimas rodo, kad jos yra keturios, rašo sciencealert.com.
(0) 2016-05-19 15
Mokslininkai pirmą kartą iššifravo žirafos genomą ir įvardijo artimiausią jos giminaitį – okapiją.
(0) 2014-02-17 0
Danijos „Jyllands“ zoologijos sodo vadovybė informavo, kad neplanuoja nužudyti žirafos patino, nors prieš kelias dienas skelbėsi taip padarysią, kadangi trūksta vietos naujai žirafos patelei. Didžiulis pasipiktinimas kilo, kadangi visiškai neseniai Kopenhagos zoologijos sode viešai nušauta ir liūtams sušerta kita jauna jauniklis Marius.
(47) 2014-02-13 0
Kalbos apie savaitgalį Kopenhagos zoologijos sode užmuštą ir viešai išdarinėtą žirafos jauniklį nerimsta iki šiol. Danijos zoologijos sodo atstovų teigimu, juos nustebino tokia neigiama publikos reakcija. Kopenhagos zoologijos sodo specialistų elgesį pateisino Europos zoologijos sodų ir akvariumų asociacijos (EAZA) atstovai bei už žirafų veisimo programą atsakingi asmenys, tačiau Lietuvos zoologijos sodo žinduolių specialistė tokį elgesį įvertino neigiamai ir patikino, kad lietuviai niekada taip nepasielgtų.
(24) 2014-02-11 0
Štai tau ir Skandinavija… Šis vyrukas (žr. iliustracijoje) demonstruoja lankytojų akyse nudaigoto žirafos jauniklio kanopą. Kopenhagos zoologijos sodo darbuotojai (Danija) sekmadienį lankytojų akivaizdoje ir priešais filmavimo kamerų objektyvus be skrupulų nugalabijo 1,5 m. žirafos jauniklį vardu Marius ir… čia pat atliko parodomąjį jo skrodimą. Jautresnius skaitytojus įspėjame, kad kadrai ir informacija gali šokiruoti.
(16) 2010-06-03 -1
Nors daugelis didelių gyvūnų yra nepaprastai geri plaukikai, tačiau žirafoms dažnai priskiriama nemokančiųjų plaukti etiketė, rašo britų „The Daily Telegraph“. Nepaisant to, kad niekas nėra matęs plaukiojančių žirafų, matematikai sukūrė formulę, įrodančią, kad žirafos gali plaukti.
(1) 2009-07-24 0
Kalifornijos (JAV) "Safari West Wildlife Preserve" draustinyje gimė Masai rūšies žirafos mažylis. Įdomu tai, kad čia dirbantis personalas net nežinojo, kad jo motina laukėsi. Tiesa, 60kg sveriantį 1,8m aukščio žirafiuką tikriausiai neįprasta vadinti "mažyliu"... Daugiau žiūrėkite video.
(4) 2009-05-19 0
Mokslininkams niekaip nepavyksta atsekti, kaip ir kodėl žirafoms išsivystė jų ilgieji kaklai. Šimtus metų ekspertai ginčijosi, iš kur žirafų ilgas kaklas. Kai kurie sakė, kad jis padėjo pasiekti lapus, nepasiekiamus kitiems gyvūnams, kiti aiškino, jog kaklas išsivystė kaip ilgų žirafų kojų atsvara, tačiau šių idėjų įrodymai lieka netvirti, skelbia BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos